Jump to content

JOKSON

Helper HW
  • Content Count

43
  • Last visited

• Days Won

3

JOKSON last won the day on July 30

JOKSON had the most liked content!

Community Reputation

20 Przyjazny

About JOKSON

• Rank
    [ Helper s8 / Nowy Admin TS3 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    ZPW#JOKSON Hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2000

Kontakt

• Email
    jocker0269@gmail.com

Recent Profile Visitors

293 profile views
  1. JOKSON

s8 [Przyjęte][Helper] JOKSON

Masz nagranie jak tak mówię? Masz dowody na to? Chłopie chcesz mnie wyrobić w coś czego nie było więc proszę cię grzecznie, przestań kopać mi dołki. Nie przyznałem się do niczego napisałem po prostu że nie możesz mieć nagrania bo ciebie tam nie było, pozdrawiam
  2. JOKSON

ts3 [Przyjęte][ts3] KlaSiu

Jestem na tak, nie toksik, miły, sympatyczny, przyjazny zna się na robocie
  3. JOKSON

ts3 [Przyjęte][TS3] Incognito™

Na + : Nie jest wulgarny Nie traktuje graczy z góry Przyjazny Uprzejmy Pomocny Staż jaki ma na serwerowni hurtworld Lepszy stary gracz hw do lekkiego szlifu na ts niż nowa osoba w i tak kruchej administracij Odemnie wielkie TAK, jeżeli będzie trzeba to wiem że każdemu pomożesz nie patrząc czy kogoś lubisz
  4. JOKSON

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Diamond

A ta reklama to gdzieś wstawiona jest, czy reklamujesz serwerowni na jej własnym forum?
  5. Nick na forum: jokson Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Dżony, JOKSON SteamID: 76561198245865022 Imię: Claudio Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od 2 do 5 godzin dziennie, i więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak na s8 przez 3msc Coś o sobie: Siemka jestem typowym chłopakiem ze wsi. Urodziłem sie i wychowywałem przez pare lat we Włoszech. Aktualnie uczęszczam do technikum. Moim hobby jest terrarystyka (pająki, węże). Jednym z marzeń jest posiadanie Poecyloteria Metalica. W hurcika zagrywam sie już od prawie 2 lat. Lubie pomagać nowym graczom którzy są nowi na tej serverowni lub dopiero zaczęli grać w tę gre. Dlaczego Ty: Chciałbym zostać helperem poraz 2 ponieważ na serwerze brak Helpera i coraz mniej graczy zostaje. Może uda mi się przyciągnąć graczy na serwer
  6. JOKSON

ts3 [Przyjęte][TS3] Marcel

Jestem na tak ponieważ każdy ale to każdy zasługuje na szanse i każdy się w życiu gubi, Jeżeli był taki jak @eN.napisała to czemu by nie? może ktoś w końcu przypilnuje żeby zebrania były regularnie? Coś może się wkońcu zacznie dziadź na ts. Jeszcze raz piszę JESTEM NA TAK I ODEMNIE WILKI + za ta osoba chce naprawiać błędy
  7. Wszystko na + i jestem na tak Gracz jest miły i sympatyczny. Dla niego każdy jest równy jednak brakuje mu czasu spędzonego na s8
  8. JOKSON

ts3 [Przyjęte][TS3] <Jarek>

Napisze tak To jest Jarek, człowiek o wielkim sercu, wielkim rozumie i Boskiej cierpliwości. Jest Helperem na 2 serwerach i robi robotę bardzo dobrą, przychodzi na CP nawet szybciej niż ja a administracja wie jak ja szybko bywam na CP, myślę że ten pomocnik ts3 to będzie dla niego za mało więc powinien szybko awansować. Jarek jest dobrym kolegą, graczem jak i Helperem. Mam nadzieję że dostanie się na to stanowisko bo na prawdę zasługuje
  9. JOKSON

s1 [Odrzucone][Helper] Zzzubєℓ ♞✘

Jestem na nie -Straszny toxic -częste skargi (esp) -dogryzanie/prowokowanie
  10. JOKSON

forum [Przyjęte][Grafik] Deywis

Grafiki są ładne jak i sposób w jaki napisałeś podanie jest schludny, widać że ci zależy. Ja jestem na TAK grafik zawsze może się przydać
  11. Miałeś w pobranych plik NAPRAWAEAC..exe. Pod koniec rozmowy wspomniałeś że i tak bym to znalazł w usuniętych plikach gry czyli miałeś to pobrane na PC
  12. Jestem na tak, mega pozytywny człowiek
  13. JOKSON

s1 [Odrzucone][Helper] NoWay

Trochę mało ja grałem na s1 ale jak już grałem to zwyzywałeś jednego z mojej ekipy bo miał taki sam nick. Jestem na nie zbyt toxik
  14. JOKSON

s1 Restart serwera

pomysł fajny i nie tylko na s1 lecz na każdym serwerze można to wprowadzić
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...