Jump to content

arunio

User
  • Content Count

10
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About arunio

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    GangBan=)AWP.vip
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    600h

Recent Profile Visitors

398 profile views
  1. Bardzo dzienkuje za pomoc ♥♥♥Incognito™♥♥♥" ♥♥♥Incognito™♥♥♥" ♥♥♥Incognito™♥♥♥" THX
  2. arunio

s3 [Przyjęte][Helper] Ochej

Jestem na nie a to co pisze DarkShander to cala prawda i ma koles racje plus dla niego
  3. arunio

s3 [Zamknięte][Helper] Jankes

Jestem na nie . kazdy wie dlaczego daje Nie
  4. arunio

Paluch

5. Nick w grze: GangBang=)AWP.vip Imie Arek Wiek 27 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Jest, tak Znajomość gry: Bardzo dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi od pnd-do piat tak po 6 h. A weekend 10 lub 12h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Mam na imię Arek Mieszkam za Granica Interesują mnie gry i pracuje przy maszynie do formowania metalu. Dlaczego ty Ponieważ interesuje się HW i dużo czasu poświęcam na granie HW. W razie czego mogę wspomóc server intelektualnie i finansowo.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...