Jump to content

Zub3k

User
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Zub3k

 • Rank
  Bywalec

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. Zub3k

  inne [Odrzucone][Grafik] Hax.exe

  Jestem na nie. - podanie napisane w ciągu max 2min, nie usunąłeś nawet code - wszystkie grafiki są paskudne prócz ostatniej, jedyna która utrzymuje jakiś kontrast - żaden grafik który robi to od 'kilku lat' nie tworzył by grafiki na gotowym obrazie bez żadnej obróbki - odsyłanie do innego tematu w pkt 6&7 + wiek
 2. Nick na forum: Zub3k Nick w grze: Zub3k Imię: Mikołaj Wiek: 21 Mikrofon: Tak, sprawny Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Bardzo dobra Znajomość gry: Sądzę iż jest na wysokim poziomie aczkolwiek mogę być bardziej 'zacofany' z tudzież ostatnimi aktualizacjami Czas jaki możesz poświecić serwerom: Sądzę iż pomoc na TeamSpeak3 mogę ocenić na b. dobrą gdyż praktycznie czas jaki będę spędzał na w.w aplikacji to będzie średnio około 8-12 godzin (telefon+komputer), natomiast w grze to przeważnie sądzę iż będę przesiadywał na serwerze x100 (s3) lecz także na innych. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Dawnego czasu pełniłem na ów serwerowni rolę Opiekun S3, musiałem zrezygnować gdyż nie miałem czasu na pełnienie roli z prywatnych powodów. Coś o sobie: Jak w.w napisałem, mam na imię Mikołaj, w tym roku skończę 22 lata. Od małego pasjonowałem się Informatyka i także w tym kierunku uczyłem się. Najcenniejszym mym 'dzieckiem' jakie stworzyłem był serwer DayZ na platformie MTA(Modyfikacja GTA:SA) w roku 2014/2015. W roku 2015 był to topowy serwer DayZ na Europejskiej scenie Multi Theft Auto. Lecz wszystko z czasem przemija, po wejściu GTA:V liczebność graczy zmalała, postanowiłem o zamknięciu serwera i tak skończyły się dobre lata. Poza w.w serwerem tworzyłem także projekty gier typu CS 1.6, Minecraft, Metin2, MTA, SAMP. Aktualnie nie tworzę żadnego projektu gdyż nie mam żadnego pomysłu. Dlaczego ty: Sądzę iż jestem najbardziej odpowiedzialną osobą do ów stanowiska ponieważ gdyż posiadałem swoje serwery oraz wiem na czym polega dane stanowisko, aczkolwiek nie mogę także zaprzeczyć iż będę musiał przyswoić sobie większą wiedzę na temat administratorstwa serwerami hurtworld gdyż jak każdy dobrze wie, każda gra posiada inne permisje/komendy/składnie/etc...
 3. Zub3k

  s3 [Przyjęte][Helper] PsYcHoL

  Jestem na Tak -opanowany -szanujący inne osoby -stanowczy -szczery -kochający
 4. Zub3k

  s4 [Odrzucone][Helper] Mamut

  - Znajomość regulaminu: dobra Dobra może być zupa z bobra tak btw. - Czas jaki możesz poświecić serwerowi: myślę ze dzieje poświencę od 2 do 6 godzin DZIEJE, nie znam więc sugeruje że ten pkt został pominięty w pisaniu podania - Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:Nie ale zawsze można sprubowac i nie stanowi to przeskody jestem chłony na wiedze SprÓbować*, przesZkody*, chłonNy*, rozumiem jeszcze drugi błąd, ale tak rażące błędy ? ... Do ostatnich pkt się nie odwołam... Reasumując: - Podanie pisane chyba minute - Byków więcej niż na polu - Kompletne 0 zaangażowania w podanie aby uzyskać choć iskrę nadziei otrzymania ów posady Stanowcze nie.
 5. Zub3k

  ts3 [Odrzucone][TS3] Zack

  Jestem na tak <3
 6. Zub3k

  s3 [Przyjęte][Helper] Djmatuz

  Na tą chwile nie - nie widywałem Cie na serwerze - mało sie dowiedziałem z podania
 7. Zub3k

  HurtWorld Update Server #3

  1. Bez sensu, drop tak czy siak nie jest wielki choć czasem uratuje 4litery. Byłbym za propozycją do max 1h 2. 100% tak 3. Stanowczo nie, gracze grają na x50+ aby był większy drop takich rzeczy, a nie ciutke większy niż officjalny classic. Co najwyżej można zmniejszyć do 30szt (wzoruje się tutaj serwerem s6 gdzie dropi dość dużo) 4. Tak, jeśli propozycja nr 3 zostanie odrzucona/zmieniona 5. 50/50, dałbym np. 80% spadnięcia na hangary lecz 20% w losowe miejsce jeśli tak to działa 6. 15 osób byłoby najbardziej optymalne z innymi serwerami 7. nie gram - nie wypowiadam się 8. nie gram - nie wypowiadam się 9. (y) 10. Stawiałbym na max 3 claimy dla jednego gracza, 5 to stanowczo za dużo.
 8. Zub3k

  s2 [Odrzucone][Helper] JacKeQ

  Neutral +/- wiek +/- mogła być lepsza - mało w 'Cos o sb' - to chyba każdy chce 'dlaczego ty' - w tej samej ekipie co majster i gruby
 9. Zub3k

  forum [Odrzucone][Moderator] Limitowany1999

  Stanowczo na nie. Cały czas próbujesz dostać się namolnie do Team'u. Jak nie serwer gry, to teamspeak3, jak nie ts3 to forum. Choć po co ? Wchodzisz tylko by napisać podanie i żadnej innej aktywności.
 10. Zub3k

  s2 [Odrzucone][Helper] PhiliP

  Jestem na stanowcze Nie. Nie potrafisz opanować emocji nawet i jesteś wybuchowy co można wnioskować w dzień po tym jak zostałem przyjęty. Twój poziom zachowania można było wtedy porównać do małpy chcącej banana bez żadnego ale.
 11. Zub3k

  s4 [Odrzucone][Helper] Bożej

  Na tak +Wiek +Podanie zwięzłe
 12. Zub3k

  [Odrzucone][Helper] Bożej

  Na tak + wiek + zwięźle i na temat opisane coś o sb i dlaczego ty powinieneś zostać przyjęty
 13. Zub3k

  Pomagamy!

  60 groszy
 14. Zub3k

  s2 [Odrzucone][Helper] Filip

  Stanowczo nie, tym bardziej że każdy z twojej ekipy pisze Ci tak w ciągu kilkunastu minut od napisania.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...