Jump to content

Yuri

Elita
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

About Yuri

 • Rank
  Bywalec

Kontakt

 • Email
  kontakt@yuribot.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yuri

  s4 [Odrzucone][Helper] Radeczeq

  mam jedno pytanie, jak chcesz pilnować porządku jak razem z bratem ciągle bluźnicie? jak mi to zagwarantujesz?
 2. Yuri

  s3 [Przyjęte][Helper] KRUQ

  Szczerze? podanie na odwal się. wiem, że masz doświadczenie, ale pokaż, że ci zależy i dodaj pare zdań. W chwili obecnej podanie do bani, więc NIE
 3. Yuri

  s3 [Przyjęte][Helper] PsYcHoL

  ja póki jestem w teamie jestem jak najbardziej na tak
 4. Nick na forum: Yuri Nick w grze: Yuri Imię: Adrian Wiek (min16) : 24 Mikrofon: pojemnościowy Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: zacząłem gre niedawno, więc myśle że 6/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: każdy wolny dzień Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tylko funkcje na TSie, posiadałem swoją sieć TSów, sieć MC Coś o sobie: Mam na imię Adrian, mam 24 lata i pochodzę z Łodzi. Zawodowo jestem Sushi Masterem w prestiżowej restauracji w Łodzi. Mam fetysz do noży, uwielbiam kolekcjonować noże, których używam w pracy, dlatego mam swoją kolekcję. Hobbystycznie lubię jeździć rowerem(wypady po +50km), jeździć na rolkach, pić. Jestem człowiekiem bez dużych uzależnień. Biegle programuje w PHP,C#, C++, ANSI C, Pascal, Lua, Java, Java Script, html, CSS, python. Posiadam projekt bota, który działa również u Was. Ogólnie ludzie myślą, że jestem lubiany, ale tak naprawdę nie mam znajomych i jestem wygadany w gębie, co mi dużo ułatwia w internecie. Kiedyś nawet byłem takim koksem, że miałem moda na tyralni na jakimś TSie, wyczytałem wtedy pełno hejtów w google i byłem dobry w stosowaniu ich. Ogólnie skłamałem, mam znajomych. Moim jedynym znajomym z reala jest Piotrek, właściciel Sieci hw69.pl, z którym czasami pije. Mam jeszcze znajomych w pracy, ale to nie ziomki. Dlaczego ty: Może i nie gram długo w hw, ale ta gra mi się bardzo spodobała. Dużo nauczyli mnie Haba, psychol, l2p i sebo. Dlaczego chce być operatorem mimo pełnienia najwyższej funkcji na TS3, bo jestem SZEFEM TS? Jestem człowiekiem zdolnym, potrafię budować relacje w ekipie i uważam, że jestem dobrym szefem, jednak jeśli mam tworzyć sieć, chcę mieć możliwość decydowania i ulepszania tej sieci, a przede wszystkim nadzoru nad wszystkim. Z uwagi na to, ze jedna osoba może pełnić funkcję tylko w jednej sekcji, udałem się na urlop na TSie na czas rozpatrzenia mojego podania. Chciałbym, aby moje podanie zostało rozpatrzone rzetelnie i tak jakbym nie miał uprawnień na TS. W wypadku pozytywnego rozpatrzenia zrzeknę się funkcji na TSie, aby regulaminowi zdało się zadość. Pozdrawiam Wasz NoLife Yuri
 5. Yuri

  ts3 [Odrzucone][TS3] RAZOR

  Nie wiem jak Piotrek się zapatruje na podanie i dwie funkcje na raz. Ja odrzucać bo podanie jest niezgodne z regulaminem działu. Jak Piotrek wyrazi zgodę po rozmowie z tobą abyś pełnił dwie funkcje złóż nowe podanie poprawnie. Jeśli jednak będziesz chciał zrezygnować z opiekuna również zapraszam do napisania poprawnego podania
 6. Yuri

  s4 [Przyjęte][Helper] Erjest

  Jeśli Paweł uważasz, że nie zaniedbasz obowiązków na TSie, to jak najbardziej jestem za. Dodamy Ci trochę obowiązków na Serwerze i będziesz miał zajęty czas :). I WARUNEK KONIECZNY! UCZYSZ MNIE GRAĆ W HW, JAK NIE TO JESTEM NA NIE!
 7. Yuri

  s4 [Odrzucone][Helper] Mamut

  Ten użytkownik pisał kiedyś podanie na forum na stanowisko na tsie. Tam się tak dobrą ortografia nie pochwalił, był proszony o poprawę podania, było tylko gorzej.
 8. Yuri

  ts3 [Odrzucone][TS3] Zajcuu

  Użytkownik przeszedł proces rekrutacji jednak zniknął z dnia na dzień, także uważam podanie za odrzucone. Pozdrawiam
 9. Yuri

  ts3 [Odrzucone][TS3] Mamut

  Podanie nie spełnia punktów 2,3,5 regulaminu działu. UniqueID nie jest takie jak podałeś. Odrzucone. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem działu i napisania nowego podania.
 10. Yuri

  ts3 [Odrzucone][TS3] Zack

  Podanie rozpatrzone odmownie zgodnie z nowym regulaminem działu. Pozdrawiam [ SZEF TS ] Yuri
 11. Yuri

  ts3 [Odrzucone][TS3] hasztag

  Rozmawialiśmy na centrum pomocy. Powiedziałem Ci co trzeba zrobić, gdzie założyć temat, a ty dalej swoje. Do ekipy szukamy osób myślących, którzy wiedzą co robią. nie musisz składać podania bo i tak jestem na nie. 2 tematy na forum stworzyłeś w miejscach do tego nie przeznaczonych i niezgodne ze wzorem. przykro mi.
 12. Yuri

  Warta

  Admini TSa, Hurtword, Opiekunowie: Uczcie się od Czerwonych co to Warta na TSie
 13. Pamiętajcie, że jak się często myśli to wcale myślenie nie boli...
 14. Yuri

  TeamSpeak - Tabela Kar

  WERSJA OBOWIĄZUJĄCA DO 15.11.2016 1. Wulgaryzmy i obraza innego użytkownika poprzedzona dowodem. - Pierwsza kara : Ban 30 min. - Druga Kara : Ban 1h. - Trzecia Kara : Ban 3h. - Czwarta Kara : Ban 6h. - Każda następna Kara : Ban 6h. 2. Wulgarne nicki. - Pierwsza Kara : Kick z serwera. - Druga Kara : Ban 30 min. - Trzecia Kara : Ban 1h. - Czwarta Kara: Ban 3h. - Każda następna Kara : Ban 6h. 3. Reklama innych serwerów TS. -Pierwsza kara : Ban permamentny. 4. Wchodzenie na cudzy kanał (bez pozwolenia) i utrudnianie rozmów. - Pierwsza Kara : Kick z kanału. - Druga Kara : Kick z serwera. - Trzecia Kara : Ban 10 min. - Każda następna Kara : Ban 30 min. 5. Bezsensowne skakanie po kanałach. - Pierwsza Kara : Kick z serwera. - Druga Kara : Ban 10 min. - Trzecia Kara : Ban 30 min. - Każda następna Kara : Ban 1h. 6. Puszczanie muzyki na cudzych kanałach bez pozwolenia. - Pierwsza Kara : Ban 30 min. - Druga Kara : Ban 1h. - Trzecia Kara : Ban 3h. - Czwarta Kara: Ban 4h. - Każda następna Kara : Ban 6h. 7. Nadmierne używanie uprawnień kanałowych. - Ban 1h dla Head Channel Admina. - Bany 30min dla pomocników (Channel Admina ,Voice, Operator etc.). 8. Obraza/Groźba kierowana do Administratora Ts'a. - Pierwsza Kara : Ban 1h. - Druga Kara : Ban 3h. - Trzecia Kara : Ban 6h. - Czwarta Kara : Ban 12h. - Piąta Kara : Ban 24h. - Każda następna Kara : Ban 24h. 9. Wprowadzanie w błąd, i żartowanie z Administratorów Ts'a. - Pierwsza Kara : Ban 6h. - Druga Kara : Ban 12h . - Trzecia Kara : Ban 24h. - Każda następna Kara : 24h. 10. Reklamowanie stron www,spam. - Pierwsza Kara : Kick z serwera. - Druga Kara : Ban 30min. - Trzecia Kara : Ban 1h. - Czwarta Kara: Ban 3h. - Każda następna Kara : Ban 3h. 11. Multikonta. - Pierwsza Kara : Kick z serwera. - Druga Kara : Ban 30min. - Trzecia Kara : Ban 1h. - Czwarta Kara : Ban 3h. - Każda następna Kara : Ban 3h 12. Podszywanie się pod administracje. - Pierwsza Kara : Ban 3h. - Druga Kara : Ban 6h. - Trzecia Kara : Ban 24h. - Czwarta Kara : Ban permamentny. 13. Ustawiania zdjęć innych użytkowników bez ich zgody, oraz ustawiania zdięć z wulgarną treścią. - Pierwsza Kara : Kick z serwera. - Druga Kara : Ban 1h. - Trzecia Kara: Ban 3h. - Każda nastepna Kara: Ban 3h. 14. DDosowanie Użytkowników, Freezowanie. - Pierwsza Kara : Ban 48h. - Druga Kara : Ban 96h. - Trzecia Kara: Ban 30Dni. - Czwarta Kara: Ban permamentny.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...