Jump to content

xinsekx

User
  • Content Count

10
  • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About xinsekx

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    iNsek
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Taki malutki wipe dzisiaj, gdzie nie trzeba iść jeszcze do szkoły? Ale byłoby fajnie *.*
  2. xinsekx

Szczęsliwego nowego roku

W Sylwka będzie ludzi tłok A przed Tobą cały następny 2018 rok Więc 3maj się ciepło Niech kłopoty przed Tobą uklękną Bo w 4rech literach je mamy I wszystko dobrze sobie poukładamy!!!! Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!
  3. xinsekx

s1 Pomysł na event

Jak to skąd? Ulepi rzecz jasna Bardzo fajny pomysł, świątecznie i nawet z odrobiną fajerwerków
  4. xinsekx

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Ale piękny obrazek, aż się czuje tą "Magię Świąt" *.*
  5. xinsekx

s4 [Przyjęte][Helper] iNsek

Dziękuje, stawię się o ustalonej godzinie.
  6. xinsekx

s4 [Przyjęte][Helper] iNsek

Nick na forum: xinsekx Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: iNsek SteamID: 76561198220050713 Imię: Paweł Wiek: 19 Mikrofon: Posiadam. Mutacja: Tak. Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od 3-10 godzin dziennie, chyba że wypadnie mi jakaś sprawa wtedy trochę mniej. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Jeżeli chodzi o serwery hurtworlda to jestem debiutantem, ale podobną funkcje pełniłem na serwerach CS:GO, CS 1.6. Raz byłem głównym adminem sieci serwerów do Counter-Strike'a. Coś o sobie: Mam na imię Paweł, jestem z Dolnego Śląska. W wolnym czasie lubię wyjść z kolegami bądź dziewczyną na miasto, czy też zostać w domu i grać w hurta rzecz jasna. Moje zainteresowania to sport (piłka nożna, koszykówka), muzyka i pływanie. Dlaczego Ty: Zacznijmy od tego że bardzo dużo od siebie wymagam, jeżeli mam coś do zrobienia, czyli jestem pracowity i cierpliwy. Bardzo szybko się uczę, oraz potrafię przyjąć uwagi kierowane w moją stronę, by kolejnym razem ich nie popełniać. Jestem osobą bezkonfliktową i kulturalną. Myślę że mając stanowisko Helpera na s4, przy moich dziennych godzinach mógłbym pomagać graczom, pilnować porządku na serwerze.
  7. Witam, chciałbym zaproponować przyspieszenie wipe na s4, ponieważ nie ma z kim grać, a do tego są maksymalnie dwie bazy na krzyż do rajdowania.
  8. xinsekx

[Przyjęte]wipe na s4

Jestem jak najbardziej za. Było by fajnie, bo na serwerze są maksymalnie 2 bazy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...