Skocz do zawartości

Pytanie

SIEMA JESTEM ASZEN WITAM CALA SERWEROWNIE I POZDRAWIAM CIEPLUTKO!

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez HansuXDD
      Twój Nick: HansuxD Data/czas bana: nie pamiętam ale chyba 5 .04.2018r Nick Moderatora: en .wlasciel dark Powód bana: moje nie ladne zachowanie za które jest mi glupio Uzasadnienie: (uważam ze był nadany z pelnym prawem ponieważ zachowywałem się jak gnoj itp. i mieliście racjeale już doszlem do siebie i chce kontynulowac zabawe na swoim koncie i obiecuje ze się to all nie powtorzy oczywiscie jeżeli cos zrobie przyjmę bany na perma wszędzie ale tak nie będzie troche mnie poniosło ale to zrozumialem dlatego chciałem przeprosić en za to co musiala znosic oraz dark za moje zachowanie mam nadzieje ze jest możliwość zdjęcia miesiąc dal mi dużo do myslenia i jeszcze raz was przepraszam jak i cala administacje sorry za brak polskich znakow ale w usa ciężko to ustawić bo sa dziwni hahah
    • Przez K3M0T
      Rekrutacja ON ! Chcesz dołączyć do ekipy Weed wbij na ts          bambik.livs.pl 

Wymagania: 14-15 lat +
      450h w hurt
      2h grania dziennie (wiadomo jak coś impreza no to nie :D)
      SERVER: PODAMY NA TS3 
    • Przez StarKo
      Imię: Christian Wiek: 17 Nick na forum: StarK Znajomość regulaminu [0-10]: 9 Znajomość funkcji moderatora [0-10]: 9 Czas jaki możesz poświęcić na forum (dziennie): 1-6 h Coś o sobie: Mam na imię Christian i pochodzę z woj. Pomorskiego. Na co dzień jestem ucznieć I klasy technikalnej na kierunku Technik Elektronik. Moją odskocznią od nauki są przyjaciele/znajomi, muzyka i motoryzacja. Gry to czyste umilenie wolnego czasu . Lubię pogrywać również w takie tytuły jak Cs:Go, Fortnite, Paladins, ETS2 czy też MTA.  Dlaczego Ty: W tym punkcie chciałbym wciąć pod uwagę jedną rzecz  Osoba rozpatrująca moje podanie pomyśli sobie teraz... Kto to jest ten StarK? A no StarK to jest ogólnie gracz na serwerach Hw69.pl od dobrych 2 miesięcy. Pytasz się pewnie, "dlaczego wcześniej go nie widziałem na forum/serwerze". A no dlatego że na forum nie wypowiadałem się zbyt często, a na serwerze s1 grałem zazwyczaj późnym wieczorkiem  Wydaje mi się że jako moderator forum prowadzę nowe możliwości reklamowania serwera i pomogę wielu graczom na odnalezienie się na serwerze   Pomysły na rozwój sieci: Wydaje mi się że przede wszystkim trzeba punktować w reklame multimedialną, czyli np. Youtube lub Twitch. Wydaje mi się jednak że ta pierwsza opcja jest bardziej efektywna, gdyż większość pewnie właśnie tam przesiaduję całymi dniami :). Można by również popchnać rozwój sieci w nowe rozwiązania pod względem skryptów które wprowadzane są na serwer  Szczerze na skryptowaniu na hurtworldzie się nie znam, ale kto wie jakie mozliwości czają się w technikach serwera
    • Przez kacper123ish
      Gdy pobrałem gre zrobiłem wszystko jak w poradniku problem jest w tym że  w grze jest biały ekran i crashuje ją dodam jeszcze że gdy minimalizuje przed crashem patrze czy na steamie gra się uruchomiła i nie mam jej uruchomionej gdy klikam na połączenie ze strony w steamie pokazuje mi się tylko Strona Hurta na steamie :)) pomocy
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK