Skocz do zawartości

aschen

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnia wizyta

• Time Online

6d 2h 14m 20s

Reputacja

3 Neutralny

O aschen

• Tytuł
    Bywalec

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
  1. SIEMA JESTEM ASZEN WITAM CALA SERWEROWNIE I POZDRAWIAM CIEPLUTKO!
  2. aschen

s1 [Przyjęte]Przyspieszony Wipe S1

jeszcze wczoraj w nocy mielismy 63c4,78deto takze ;]
  3. aschen

to jak? Moze jeszcze szybciej wipe? 19;30-20?
  4. aschen

Od kiedy HASZ to topowa/czołowa ekipa? XDDDDDDDDDDDDDDD
  5. aschen

s1 Pomysł na event

Bardzo nudny evet. Przeciw.
  6. Głownie o betony mi chodzilo ale pomyslalem, ze skoro dodaje juz taki temat to chyba nie zaszkodzi zapytac o dachy ;v
  7. aschen

s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

W jakich godzinach rano?
  8. aschen

Sobota 14;20 17osób online, to chyba wyjasnia wszystko
  9. aschen

Na tak Mainy stoja od poczatku wipe'a, nikt nie rusza ;p +wipe w poniedzialek to tak srednio ;/ mysle, ze sobota/niedziela bedzie odpowiednim czasem na wipe!
  10. Chcialbym zaproponowac szybszy wipe na serwerze s1 ze wzgledu na to, ze praktycznie pozostaly juz tylko wieksze ekipy, mainy stoja od paru dni nie ruszane.
  11. Witam chciałbym zaproponować wprowadzenie betonów (z desek) oraz dachów/schodków (z żelaza). Najbardziej jednak zalezy mi na betonach ;p Pozdrawiam
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK