Jump to content

wieszok

User
  • Content Count

7
  • Last visited

• Days Won

1

wieszok last won the day on March 26 2021

wieszok had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralny

About wieszok

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Bez sens tylko ty byś grał 😛
  2. wieszok

s5 Zachowanie graczy na s5

Proszę bardzo niech sprawdzają, nie mam nic do ukrycia, bo nie jestem takim idiotą aby życzyć komuś śmierci
  3. Takie coś to powinno być inaczej karane nic dodać nic ująć. ss: https://iv.pl/image/bez-tytulu.GtTp5hB
  4. wieszok

s5 NWM ZMIANA NICKU

Można oczywiście że tak ale taki klan jak wy nie pomyślałbym.
  5. wieszok

s5 NWM ZMIANA NICKU

Dobra pikajcie sobie co chcecie ale po co zmieniać nicki na pikanie beka trochę XD
  6. ELO ELO ŁEPKI JEST GODZINA 2:15 WCHODZIMY NA S5 A TAM PIKAJĄ KLAN "LOLI", NAGLE WYBIEGA CHLOP Z TAGIEM "NWM" POZDRAWIAMY KLAN "NWM" ZA ZMIANE NICKU NA PIKANIE NA OFF. PS: MKL ZNANY JAKO CZAPEK.
  7. wieszok

Nowy Serwer v1 legacy ( x2 - NoTP )

Na to czekałem, większy wipe i będzie pieknie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...