Jump to content

szymus970

User
  • Content Count

12
  • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

1 Follower

About szymus970

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój Nick: Szymus970 Data/czas bana: 15.04.2019 Nick Moderatora: Stalker Powód bana: BAN za tepanie innych ekip innych ekip kiedy nas pikali i niby logowanie sie ludzi z mojej ekipy na multi koncie Uzasadnienie: BAN zosta nadany bez pod stawnie ponieważ nikt z naszej ekipy nie wbił na multi kontach. Wtedy kiedy był rajd było nas 4 potem 3 bo kega wyszedł akurat a ci co przyśli nas broni to z własnej woli nikt im nie kazał przyiśc i nam pomagać az ze maja oni espa to nie moja sparawa to juz jest . Tak jak sam mod stalker powiedział ze nagranie zobaczył czyli żucił na to okiem
  2. szymus970

ts3 [Odrzucone][Odwołanie od bana] Szymus970

za co ja takiego nicku nie miałem
  3. szymus970

s6 [Odrzucone][Helper] Kamyl

Polecam kolegę miły i umie utrzymać porządek.
  4. Twój Nick: Szymus970 Data/czas bana:22.20 08.04.2019 Nick Moderatora: przemek3611 Powód bana: Obraza admistaci Uzasadnienie: Ban dostał nie słusznie nadany ponieważ ja nikogo nie obraziłem z admistaci. Ktoś inny zmienił z znajomych nick na obrażliwy to dlaczego ja muszę za kogoś ponieść kare?
  5. szymus970

s3 [Odrzucone][Helper] KuczyN

Witam Kolega co się stara o HELPERA nie jest za miły. Chodzi i wyzywał na woisczacie. Widać po SS powyżej ze na czacie tez mu sie trafia wyzywać.
  6. szymus970

s3 [Przyjęte][Helper] Szymus970

Napewno sie wstawie
  7. Nick na forum: szymus970 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Szymus970 SteamID: 76561198362172528 Imię: Szymon Wiek: 21 Mikrofon: Tak, posiadam BEHRINGER C1 Mutacja: Głos po mutacji Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas jaki mogę poświęcić na opiekę serwera, to od 3 do 7 godzin. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie miałem jeszcze okazji pełnić takiej funkcji, lecz wiem o co chodzi w byciu HELPERE'm. Coś o sobie: Jestem szymon mam 21 lat, interesuję się motoryzacją i wędkarstwem, ale lubię też często grać na waszych serwerach. Dlaczego Ty: Ponieważ nie widziałem od dłuższego czasu helpera na s3 a jest, tu dość toksyczna atmosfera i myślę, że jednak przydałby się spokojny i ogarnięty helper na s3.
  8. szymus970

s3 [Odrzucone]Helper szymus970

Nick w forum szymus970 Nick w grze szymus970 Steamid 76561198362172528 Szymon 20 Mikrofon tak Mutacja tak Znajomość regulaminu 10/10 Znajomość gry 10/10 Czas to od 6-8 godzin dziennie Nie pełniłem takiej funkcji Coś o mnie. Część jestem Szymon, mieszkam w województwie mazowieckim niedaleko Radomia. Bardzo lubię przesiadywać przed komputerem i grać w różne gry. Dlaczego ja. Bardzo jestem uczciwy oraz pomocny graczem, lubię pomagać oraz tłumaczyć wiele rzeczy (np. Co i jak w grze ) a w 100% w hurtworldzie ponieważ bardzo dobrze zam ta grę
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...