Jump to content

szvsz

User
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About szvsz

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    SZvSZ hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    250+
  1. 1. Wszystko już podałem... Do konta brata nie mam dostępu, więc nie znam jego steamid. Sam nie posiadam więcej kąt, jedyną grą w jaką gram, do której potrzebuje steam to piracka wersja hurtworlda z waszej strony. Nie jestem jakimś .. komputerowcem, jak zaczynam grać to może i będę no-life jeżeli mam czas, ale mi się szybko to nudzi i znowu na parę msc dam se spokój z grami. Tak było w przypadku tamtej ekipy gra mi się zaczęła nudzić i przestałem grać. Po czym jakby nigdy nic chciałem sobie kilka dni temu wejść na serwer S5. 2. Nie wiem tak naprawdę za co mam perma... Rozumiem, że byłem w tej "yhym" ekipie NO ALE NIE ROZUMIEM CO MUSIELI ODJE*** ŻE DOSTAŁEM AŻ PERMA. W regulaminie macie jakieś tabele kar itd. z którymi się zaznajomiłem. Oglądałem inne odwołania i widziałem, że ludzie za cheetera w ekipie dostają po 30dni. Dlatego, chciałem to z wami wyjaśnić, żebyście mi łaskawie to wytłumaczyli, bo naprawdę poza tym, że słyszałem o wywalaniu itemów podczas raidu. To nic innego nie przychodzi mi do głowy, bynajmniej sobie nie przypominam. Teraz już mnie podirytowałeś, czekam jak idiota na odpowiedź, a ty odpiszesz po paru dniach.
  2. Siostra ma chyba 10+/- lat, także zbyt dobrze na komputerach się nie zna, już nie mówiąc o forum. ;D Jak chce grać, to jej wszystko odpalam i gra. *Jak trzeba mogę za nią napisać* Z kolei brat, muszę się upewnić, czy w ogóle ma bana, czy nie *jeżeli miałby, to i tak raczej, by się nie zainteresował odwołaniem, gdyż ja go nagadałem do gry* Lecz z powodu, że mam perma, o którym nie wiedziałem. Spróbowałem wejść na swoim kącie, pisało, że mam OLDPERM i przez to wydaje mi się, że po ip dostał też bana, tak jak moja siostra. Pozdro PS: Jeżeli trzeba, mógłbym wszystko wyjaśnić, jak to wyglądało z mojej perspektywy na TS'ie. Pisać można, ale jak widać marny skutek + oczekiwanie na odpowiedź.
  3. Miałem ten sam problem. U mnie wystarczyło odinstalować sterownik karty graficznej i ponownie zainstalować. 1 Musisz znaleźć Menedżer urządzeń. 2. Tam wyszukać: Karty graficzne 3. Odinstalować sterownik> uruchomić ponownie komputer. 4. Zaktualizować/ pobrać sterownik. Powodzenia
  4. A jeszcze dołączając do mojego odwołania. Przeze mnie prawdopodobnie, próbując wejść na serwer s5, perma też dostała moja młodsza siostra. Nick: Malgosa SteamID: 76561198847544154 Nie jestem pewien, ale możliwe, że też brat. Nick: [Vip]Klakier.Key-Drop.pl Proszę też o UB dla tych kont. Spojrzysz @!Dark!?
  5. muta? Możliwe, że raz się zdarzyło, ale tego nie pamiętam. Raczej dużo na czacie się nie udzielałem. Domyślam się, że ESP to hack, napisałeś, że powodem było ESP, chodzi Ci, o to że ja miałem czy że członkowie ekipy? PS: Kompletnie nie pamiętam kim jesteś. Nie pomyliłeś osób?
  6. Można to jakoś wyjaśnić? Dla mnie to była randomowa ekipa do której dołączyłem. Powodem było prawdopodobnie to, że chyba podczas raidu wyrzucali itemy? *byłem offline, nie wiedziałem w tamtym momencie o tym, po wszystkim rozmawiałem na ts z osobami, które nas raidowały*
  7. Twój nick: ☆нєנт☆ SZvSZ hw69.pl, SZvSZ hw69.pl, ☆๒๏г☆ SZvSZ hw69.pl Id konta: 76561198817599275 Data nadania bana: 26 czerwca 2019 Czas jaki pozostał do końca: perm Nick moderatora: @Dracarys Serwery na których masz bana: s5 Powód bana: należenie do uciążliwej ekipy Uzasadnienie: Jestem graczem raczej ugodowym, nie szukam "niepotrzebnych sytuacji". Nigdy nie próbowałem cheet'ować w tej grze. Chce grać dla przyjemności. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Niejednokrotnie zachęcałem znajomych do wspólnej gry na waszych serwerach, na pewno jeszcze nie raz polece wasze serwery. Proszę o pozytywne rozpatrzenie, pozdrawiam.
  8. !Dark! mógłbym się z tobą skontaktować przez skype i udostępnić obraz?
  9. Przy uruchamianiu gry HurtWorld wyskakuje mi błąd: Failed to initialize Direct3D. Make sure you have at least DirectX 9.0c installed, have drivers for your graphics card and have not disabled 3D acceleration in display settings. InitializeEngineGraphics failed Siedziałem przy tym już sporo czasu więc może ktoś z tego forum wie co muszę zrobić. {mam zainstalowane DirectX} ss: https://zapodaj.net/307bdd1fb036b.png.html
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...