Jump to content

sumik123511

User
  • Content Count

23
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About sumik123511

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Witam chciałbym podsunąć propozycje jakiegos X1 który juz jest ale takiego bez wipe co bylo by spoko 😆
  2. sumik123511

Nowy serwer x1

Dobrym pomyslem bylo by wipe co 2 miesiace bo 2 tygodnie na x1 to dosyc malo i tez naprawienie lagow na innych serwerach bo nie da sie grac gdy jest 90 osob
  3. sumik123511

s6 [Odrzucone]Bardzo stary ban ;/

no taki ze ludzie czytajacy wejda w to? tak samo mg zapytac jaki sens ma reklama na fb na jedno wychodzi xDDDDD
  4. sumik123511

ts3 [Przyjęte] [Odwołanie] BAN TS3 SUMICZKA :D

xd to bylo zeby denerwowac mateo
  5. sumik123511

ts3 [Przyjęte] [Odwołanie] BAN TS3 SUMICZKA :D

mialem bana za wyzywanie mateo0192 od stulejki .... a nie jakies rozpowszechnianie
  6. Twój nick: Sumik hw69.pl Id konta: 76561198844498629 (jak pisalem 2 lata to bardzo długo i ciezko z dostepem do konta ktore robilem w 3 min aby pogram w hw69 na no steam) Data nadania bana: 2018 0.5 24 (okolo) nie pamietam dokladnie Czas jaki pozostał do końca: perm Nick moderatora: Cezary hw69.pl Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: Bugowanie sie Uzasadnienie: Mineło juz ponad 2 lata nabiłem 3k godzin w tej gierce jestem pewien ze teraz dam sobie rade bez takich wybryków jakie robilem kiedys gdy bylem jeszcze malolatem.Pragnę załozyc ekipe ludzi majacych po 100h i uczyc ich jak w to grac prawidlowo a tutaj dodaje reklame sorry ze nie w 1 poscie xd tylko po edycji:(w opisie filmu reklama)
  7. Twój nick: Sumik Unique ID: /EdmD3vhP1cRnV1DBeg4HREbtjeg= Data nadania blokady: Ponad 3-4 miesiące temu Nick moderatora: Mateo0192 Powód blokady: Nwm chlop ma cos z glowa daje bana za wyzywanie kiedy mi dal perma na x3 gdy znalazł jakis nie dzialajacy plisk sprzed roku w hw wazacy 0.01kb wtedy gralem na steamowych serwerach i po otrzymaniu bana na jednym usuwałem to calkiem ale tem jeden maly sie jakos ostal przepraszam ;/
  8. sumik123511

s6 [Odrzucone]odwołanie phantom sumik wedkon hw69.pl

oj znasz znasz z plotek to kazdy moze znac
  9. sumik123511

a gdy dostalem bana byl mod przemek na serwie a pewnie helper mi nie odpowie kto mnei zbanował wiec nie mam jak się dowiedziec
  10. sumik123511

wbiłem tylko max 5 razy chyba ze masz ss ze więcej razy to wtedy zwracam honor bo teraz bez dowodów nic sie nie zrobi
  11. sumik123511

wierz mi lub nie rozpieszczany nie byłem od dziecka choć nadal nim jestem
  12. sumik123511

17* przpepraszam cię bardzo
  13. sumik123511

no gościu wbiłes po tej jego niespodziance i mi pokazał to kurde gosciu czego ty nie ogarniasz masz 20iq? skoro mi tą niespodzianke pokazal to juz umialem ją robic... i tzreba miec iq na minusie zeby po pokazaniu nie nauczyc się tego.... powtarzam się chciał pokazać mi niespodzianke
  14. sumik123511

kurdi czlowieku!!! skoro mi to pokazał to jak sie mozna nie nauczyc wytlumacz mi?
  15. sumik123511

właśnie więc dlaczego kolega razem ze mną dostał bana? skoro nic o tym BUGOWANIU nie wpominał... tylko sztuczkę chciał mi pokazac i pokazał
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...