Jump to content
  • 0

[Rozwiązane][Problem] z vipem (komunikat: nie byłem ani razu zalogowany na serwerze)


Arabek

Question

Witam, zacząłem dzisiaj grać na serwerze x5 i chciałem kupić vipa. Problem w tym, że wyskakuje mi, że nie byłem ani razu zalogowany na serwerze. Muszę czekać na jakiś restart czy coś? czy po prostu to jakiś problem dziwny.

Steam id wpisywane na pewno prawidłowo.

Link to comment

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0
  • Właściciel

To jest zabezpieczenie właśnie przed podawaniem nieprawidłowych danych i unikanięciu potem odkręcania tego i najprawdopodobniej właśnie musisz wpisywać nieprawidłowy steamid, albo na innym serwerze niż faktycznie grałeś do tej pory. Swoje Steaid na którym aktualnie jesteś zalogowany możesz pobrać najłatwiej i najpewniej wpisując w naszym kliecie HW pod F1 komendę steamid.

Jeśli nadal nie działa podaj swoje SteamID tutaj.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
  • Create New...