Jump to content
  • 0
ReD536

inne [Rozwiązane]Problem z EAC

Question

Witam, pobrałem instalke gdy otwieram easyanticheat.setup wyskakuje mi coś takiego, tak uruchamiałem komputer ponownie to nic niedalo, pobierałem to od nowa również nic to niedalo ktoś coś pomoże?

image.thumb.png.a39e51537bd3c20d0a77706af949f792.png

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Spróbuj uruchomić zgodnie z instrukcją z działu download. Klient z pierwszego linku nie działa?

• 0

A co nie działa, że tak powiem ;)?

• 0

cały czas gdy probuje uruchomić eac to wysakuje mi to co wysłałem powyżej

jeśli mozesz to moge ci udostępnić ekran na discord to sam zobaczysz...

• 0

W którym miejscu na podstronie download masz napisane coś o EAC?

• 0

Podlinkowałem opis instalacji, masz tam na samym dole podstrony. Skup się i zrób wszystko poklei co jest tam napisane, a jeśli nadal nie będzie działało to bardzo dokładnie tu opisz co i jak robisz i w którym momencie masz i jaki błąd. Takie sprawy załatwimy tylko na forum, aby nie powtarzać się każdemu z osobna tego samego.

• Like 1

• 0

Widzę, że grasz na serwerach s6 i s8, czyli chyba cenna rada przeczytania ze zrozumieniem instrukcji instalacji musiała pomóc i sobie poradziłeś, także zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Heheszki
      Heheszki
      76561198398003265
      perm
      nie znam
      s1,s8
      nie wiem nie pamiętam to było dawno temu
      z miłą chęcią chciałbym pograć na serwerach jak za dawnych czasów na laptopie teraz kupiłem sobię komputer i jeszcze bardziej jestem napalony na giereczkę bo bardzo mi się podoba prosiłbym o przebaczenie za błędy którę popełniłem bo no wiadomę że za darmo bym nie dostał pozdrawiam
      namawiam dawnych znajomych z którymi grałem w grę tylko się przerzucili na inną ale damy radę i wrócimy silniejsi!! ;D
    • By PeKu
      Twój nick: Young HateFull Id konta: 76561198843717444 Data nadania bana: około 20 kwietnia z tego co pamietam Czas jaki pozostał do końca: około 30 dni Nick moderatora: nie znam dostalem go poza gra Serwery na których masz bana: S6 S1 i Chyba S5 Powód bana: Bodzio Uzasadnienie: ponieważ chcę dalej grać w HW i rozwijać swoje umiejętności Budowania W tej grze które idą mi bardzo dobrze oraz chcę pograć z kolegą na większym serwerze niż x15 ponieważ jesteśmy troszkę takimi noobami a gra w hw podobała mi się od zawsze. wiem zle zrobilem i chce wrocic do gry w HW poniewaz chce rozpoczac kariere na yt z HW oraz cs'go a w tej seri bedzie chodzic o zabawe w hw np rajdowanie dla beki budowanie itd a nastepna seria bedzie o graniu prawdziwie czyli na x15 lub x5 W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: zrobię to na moim discordzie 30 osób 20 Aktywnych Co dzień  
    • By PeKu
      Witam Można Przywrócić Były Serwer X100 Proszę Ponieważ Był on Bardzo Fajny
    • By Szum
      Witam. Może by tak zrobić nowy server x50 albo cos w tym stylu albo x20 bo jest strasznie duży przeskok pomiędzy x15 a x 1000 
    • By capaleq
      Witam, mam od 2 dni problem z włączeniem gry Hurtworld. Po włączeniu gry mam blackscreena, a następnie gra crashuje. Liczę na szybką pomoc. 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...