Skocz do zawartości
  • 0
hossein

s6 [Rozwiązane]not connect to s6

Pytanie

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Cezarekv_v
      Nick na forum:  Cezarekv_v Nick w grze pod jakim grałeś u nas: ☠aGp☠Cezary. CSGO-SKINS.COM SteamID:  76561198440414268 Imię: Czarek. Wiek: 17 lat (23.06 18 ) Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 8/10 (600H oryginał + spacewar) Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  6h dziennie(najczęściej jestem dostępny w nocy) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie miałem okazji pełnić tej funkcji. Coś o sobie: Mam na imię Cezary. Na co dzień uczęszczam do szkoły branżowej na profilu mechanik samochodowy. Mieszkam w wojewódzstwie mazowieckim. Moimi zainteresowaniami są, jak po szkole samochody i majsterkowanie w nich. Interesuję się również piłką nożną (oglądam, nie gram) oraz jak wiadomo gry komputerowe od dziecka. Dlaczego Ty:  Często brakuje helperów w godzinach nocnych, więc myślę, że jestem w stanie się poświęcić, by przypilnować serwera w tych godzinach, a również przede wszystkim chciałbym spróbować się, czy sprawdzić na tym stanowisku. Oraz dlatego, że zauważyłem wolne miejsce na serwerze 6.  

• Przez staszek2017k
      Nick na forum:  staszek2017k Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Stalker wczesniej czesio hydraulik SteamID: 76561198801680840 Imię:  Dominik Wiek:  21 Mikrofon:  tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 8.5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 8-14 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIE Coś o sobie: Jestem uczciwy i spokojny.Uzalezniony od gry w hurtword na 100 % . Gram tylko w nia 120h w 2tyg..Zawsze jestem chcetny do pomocy. Dlaczego Ty: poniewaz wiem ze moge duzo poswiecic czasu na gre . Nigdy nie uzywam wulgaryzmow czy to na czacie czy w rzeczywistosci.Skladam podanie dlatego ze gram przewaznie z rana oraz co drugi dzien robie nocki  i wtedy brakuje helpera poniewaz duzo graczy przeklina co mnie denerwuje .Takze wtedy wbijaja osoby ktore maja w nicku nazwe innego serwery itd. .Chialby,m zostac helperem by muc takie osoby upomnic ze cos robia zle .dziekuje
    • Przez duszek
      Twój Nick: dusz3k Data/czas bana: Mogę powiedzieć miałem chwilową przerwę  Nick Moderatora: Nie wiem  Powód bana: Nie zostałem poinformowany dlaczego mam bana Uzasadnienie: Nic nie robiłem i nwm czemu tak jest ze dostałem bana...
    • Przez staszek2017k
      Siemanko
      szukam jakies fajnej ekipy na s6 .
      Bardzo czesto gram teraz poniewaz nie pracuje lat 21 .
      znajomosc gry 9/10
      znajomosc mapy 6/10
      posiadam mikrofon ts3
      Moge grac caly tydzien a w weekendy mam szkole wiec tylko nocki
      160h na hw69.pl

nick w grze Staszek2017k a teraz unnamed
    • Przez mesajah
      Witam zwracam się z propozycją przyśpieszenia WIPE na serwerze x1000 s6.
      Dlaczego?
      Otóż na serwerze została tylko jedna ekipa czyli WEED, na serwer wchodzą tylko pojedyncze osoby o 9:30 w Sobotę dzień wolny od szkoły jestem sam na serwerze.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK