Jump to content
  • 0
vimeq

[Przyjęte]Przyśpieszony wipe na s7

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By OpHealth
      Siema. Przy wchodzeniu na ItemV2 Non Steam wywala od razu za Violation. Ktos wie co z tym zrobic?

• By Leadershipper
      The new version of HW itemV2 0.6.3.2 doesnt work anymore for NON-STEAM users, they get kicked directly for "VIOLATION error" after joining the game.
      Even with a local server it does the same problem. 
      I think best way is to return back to 0.6.2.0 till next update and see if it will work again for Luma Emu users.

• By wojas
      Witam, gram już na serwerze ponad tydzień z kolegami i mam problem. Jest to problem ,że chcemy mieć auto na poprzednim Waipe mieliśmy już kilka, a obecnie nie możemy mieć ponieważ nie możemy włożyć silnika do samochodu. Moje pytanie brzmi czy jest błąd, czy zmiana ?
    • By Black2609
      Chciałem zakupic monety za psczeby kupic vipa na s7 ipo doładowaniu nie dostałem monet jest na to jakis okreslony czas oczekiwania? 
    • By garbul
      Nick na forum: garbul Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: garbul SteamID: 76561198288991760 Imię: Mateusz Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: HW V2  [8/10] Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 4 do 8 godzin dziennie  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Miałem kiedyś swój serwer do HW. Pełniłem też rolę moderatora na wielu serwerach. Coś o sobie: Nazywam się Mateusz. Jestem osobą uczciwą. Mieszkam na wsi w miejscowości Porąbka. Uwielbiam grę HW gram w nią od 3 lat. Aktualnie się jeszcze uczę w szkole zawodowej. Dlaczego Ty: Mam dużo wolnego czasu i ogarniam rangi HW.  Jestem osobą bezkonfliktową.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...