Jump to content

Proboszczu

User
  • Content Count

4
  • Last visited

• Days Won

1

Proboszczu last won the day on February 2

Proboszczu had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutralny

About Proboszczu

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick na forum: Proboszczu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: old(chady)bread hw69.pl SteamID: 76561198193282709 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Aktualnie gram z paczką kumpli, jednak że bez klanu. Imię: Wojtek Wiek: 18 Mikrofon: W pełni sprawny Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Bardzo dobra Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Podczas wipe'a +/- 12 godzin dziennie i więcej... Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Dawno temu pełniłem rolę moda na serwerze Hurtmaniax5. Coś o sobie: Jak wyżej wspomniałem, mam na imię Wojtek. Pochodzę z Gdańska, gry komputerowe głównie Hurtworld to moja pasja. Uwielbiam, serwerownie hw69 ze względu na to, że w życiu nie znajdę tam żadnego cheatera na chwilę obecną.. Jednakże jeżeli chodzi o społeczność hurtworlda była ona zawsze toksyczna.. i chciałbym to delikatnie zniwelować szczególnie na serwerze s8, na którym spędzam najwięcej czasu. Dlaczego Ty: Z racji iż, mam ogrom godzin spędzonych za wszelakich serwerach społeczności ( steam 3000) (nosteam 500), i rozumiem mniej więcej tok rozumowania graczy.. Byłbym osobą która byłaby bezstronna bez względu na sytuację, wysłuchał bym obie strony, i wtedy podjąłbym jakieś działania.. Podczas wakacji, uczęszczałem do pracy, w której opanowanie oraz spokój, były głównym przewodnikiem, innaczej można było oszaleć... Lubię pomagać ludziom na serwerze, ze względu na to, że trafiają się nowi gracze, którzy dopiero się uczą i w takich sytuacjach bardzo lubię pomóc, wytłumaczyć. Pozdrawiam serdecznie ~Proboszczu! Poprawiłem swoje zachowanie tak, na prośbę Nomi udzielałem się jeszcze więcej na chacie, pomagałem..
  2. Przykre jest to, że moderacja wchodzi na serwer, w momencie zgłoszenia kogoś, podczas gdy cały czas jest dym na chacie, i nikt nic z tym nie robi bardzo, może czas ogarnąć tą chociaż jedną osobę więcej ? Pozdrówki xd
  3. Nick na forum: Proboszczu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: old(chady)bread hw69.pl SteamID: 76561198193282709 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Aktualnie gram z paczką kumpli, jednak że bez klanu. Imię: Wojtek Wiek: 18 Mikrofon: W pełni sprawny Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Bardzo dobra Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Podczas wipe'a +/- 12 godzin dziennie i więcej... Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Dawno temu pełniłem rolę moda na serwerze Hurtmaniax5. Coś o sobie: Jak wyżej wspomniałem, mam na imię Wojtek. Pochodzę z Gdańska, gry komputerowe głównie Hurtworld to moja pasja. Uwielbiam, serwerownie hw69 ze względu na to, że w życiu nie znajdę tam żadnego cheatera na chwilę obecną.. Jednakże jeżeli chodzi o społeczność hurtworlda była ona zawsze toksyczna.. i chciałbym to delikatnie zniwelować szczególnie na serwerze s8, na którym spędzam najwięcej czasu. Dlaczego Ty: Z racji iż, mam ogrom godzin spędzonych za wszelakich serwerach społeczności ( steam 3000) (nosteam 500), i rozumiem mniej więcej tok rozumowania graczy.. Byłbym osobą która byłaby bezstronna bez względu na sytuację, wysłuchał bym obie strony, i wtedy podjąłbym jakieś działania.. Podczas wakacji, uczęszczałem do pracy, w której opanowanie oraz spokój, były głównym przewodnikiem, innaczej można było oszaleć... Lubię pomagać ludziom na serwerze, ze względu na to, że trafiają się nowi gracze, którzy dopiero się uczą i w takich sytuacjach bardzo lubię pomóc, wytłumaczyć. Pozdrawiam serdecznie ~Proboszczu!
  4. Siemanko! Mam skromną propozycję, mianowicie może znalazł by się jakiś moderator, admin etc.. Który robił by jakiegoś typu ocenianie baz, eventy jakiekolwiek na s8. Mimo, tego że na s8 gra sporo ludzi, zawsze jest w pewnym sensie zapomniane przez administracje.. Drugą z propozycji jest raidblock w momencie przyklejenia ceki do ściany, który trwał by +/- minutę, bo trzeba przyznać, że ten "raidblock" co jest jest baaardzo mocno średni. Pozdrawiam!
  5. Siemanko! Mam skromną propozycję, mianowicie może znalazł by się jakiś moderator, admin etc.. Który robił by jakiegoś typu ocenianie baz, eventy jakiekolwiek na s8. Mimo, tego że na s8 gra sporo ludzi, zawsze jest w pewnym sensie zapomniane przez administracje.. Pozdrawiam!

1. !Dark!

!Dark!

Bardziej pasowałoby napisać to w dziale propozycje.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...