Skocz do zawartości
  • 0
Rysiek1902

inne Problem w uruchumieniu

Pytanie

Jak wchodze do gry laduje mi sie,mam czarny ekran i nagle pojawia sie male okienko w lewym gornym rogu z napisem "Hurtworld" i gra sie wogle nie wlacza. co mam zrobic zeby dzialalo ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lazar5
      Witam, mam problem z Hurtworld'em mianowicie mam odpalonego EasyAntiCheat i pobranego Hurtworlda i gdy odpalam Hurtworlda to wyskakuje mi  ,,Missing EasyAntiCheat .dlls!"  i nie mogę wejść. Już instalowałem Hurtworlda na tym EasyAntiCheat i ponownie odpalałem Hurtworlda i nic nawet odinstalowałem Hurtworlda i EAC i ponownie zainstalowałem działo się to samo. Pomocy
    • Przez Salad
      Mam problem, mimo tego,że mam zainstalowanego anti cheata to wyskakuje mi powiadomienie,że go nie posiadam. Hurta jak i anti cheata odinstalowywałem i instalowałem kilka razy, użyłem komendy force na stemie do uruchamiania hurta, dodałem go do biblioteki, po prostu zrobiłem wszystko co mogłem a i tak nie mogę się połączyć z żadnym serwerem.

• Przez duszek
      Witam chciałbym przeprosić graczy i administracje hw69.pl Ze obraziłem was i wgl.
    • Przez MadBoar_JaglaK
      Twój Nick:  6IX9INE -ts3 Data/czas bana:  nie wiem kiedy. Nick Moderatora:  Nie wiem. Powód bana:   You are banned permanently. Reason: "https://www.youtube.com/watch?v=PLteDgvYKIM" POWODEM    Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) ym dostalem bana dostalem jakis link i skoro film jest kierowany do mnie to to mnie obraża. Chciałbym wyjaśnić sprawę.
    • Przez Hajsee
      Witam, na wstępie wybaczcie jeżeli taki post był widocznie nie zauważyłem, gdy próbuje uruchomić klienta gry widzę tylko czarny zlagowany ekran po czym gra się wyłącza - tak jest przy pierwszym uruchomieniu, przy kolejnych gra wgl nie reaguje.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK