Jump to content
  • 0
Boreyq

inne [Problem] Czarny lub biały ekran przy włączaniu gry

Question

Ostatnio zainstalowałem hw bez map, te drugie okienko tam gdzie się pobiera. Wszystko zainstalowałem w tym EAC i jak próbuje włączyć wyświetla się czarny lub biały ekran i nie mogę nic zrobić i po pewnym czasie się wyłącza. Reinstall nie  pomógł, też pobrałem launcher i nic nie włącza się.

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

Zajrzyj do naszego działu z poradnikami, tam jest kilka podstawowych rozwiązań.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By !Dark!
      Odwołania, które nie zostaną napisane wg. poniższego wzoru będą automatycznie odrzucane. Należy napisać tylko jedno odwołanie nawet jeśli ban dotyczy kilku serwerów.

Wzór nazwy tematu:
      [Odwołanie] <Twój nick>  
      Wzór treści tematu: (treść w nawiasach usuń/zastąp odpowiedziami)
      Twój nick:  Id konta: (SteamId64 dla Hurtworld, albo UniqueId dla Teamspeak) Przybliżona data nadania bana:  Przybliżony czas bana:  Nick moderatora:  Serwery na których masz bana:  Powód bana:  Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca)
    • By KaMyQ0007
      Twój Nick: KaMyQ Id konta: 76561198284283348 Data/czas bana: ROK Nick Moderatora: Matheo chyba Serwery na których masz bana: Wszystkie Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: Ban był słuszny jak najbardziej się do tego przyznam,lecz chciałbym pograć na waszej sieci serwerów bo szczerze mówiąc nie znam innych serwerów które są na takim wysokim poziomie. Już nie będę cheatował. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Mogę ustawić avatar, pozapraszać znajomych i poprosić kolegę żeby zrobił wam reklamę na yt bo on też tu gra.
    • By Pvss
      Myslę, że zrobienie serwera Discord tylko pod informacje itp. Jest bardzo dobrym pomysłem ponieważ teraz serwery discord bardzo latwo reklamować i są fajne krótkie linki. A jeśli będzie dużo osob na discordzie to tez ma współczynnik na odwiedziny forum, ts i serverów hw.

• By adeqLOL
      Jako że na serwerach ludzie sprzedają, wymieniają i oddają różnorodne itemy, daje propozycje aby wgrać na serwer np. s8 plugin o nazwie "SafeTrade'' pomagający w szybkich wymianach. 
    • By Wentyl123
      Twój Nick: Wentyl Id konta:  76561198894765525 Data/czas bana: nie wiem kiedy nic nie pisze  Nick Moderatora: też nie wiem bo nic nie pisze  Serwery na których masz bana: ostatni raz to grałem na s6 z 10 min i wyszedłem i już nie wracałem  Powód bana: też nic nie pisze tylko pisze ze pozostało 152 dni  Uzasadnienie: ponieważ nie wiem dlaczego był dany jak chyba nic nie zrobiłem jak grałem to żadnych wspomagaczy nie używałem oraz nic nie zrobiłem bo wbiłem na serwer i pograłem na s6 z 10 min w wyszedłem  W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay https://zapodaj.net/ef7f2aab93e6f.jpg.html
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...