Jump to content

Piotrek1408

User
  • Content Count

14
  • Last visited

• Days Won

3

Piotrek1408 last won the day on March 16

Piotrek1408 had the most liked content!

Community Reputation

24 Przyjazny

About Piotrek1408

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Piotrek1408

Funny moments Hw/ts #hw69

Tu Przy tym filmie Powinno być #JAK_ SIĘ_BUDUJE_LEGENDE Mega team naprawdę!
  2. Piotrek1408

Nowy Serwer v1 legacy ( x2 - NoTP )

Wiesz, nie wiem czy zauważyłeś ale od Długiego czasu jest ,,NIE!!" Także bez sensu o coś prosić administracje. Dark by musiał komuś zlecić żeby to zrobił. A czym to się wiąże? Wydatek💲. Także od wszystkiego się Broni.
  3. Bardzo dobrze Powiedziane. Najlepsze jest to ,,ANTY BH" Ale co taka Pseudo Administracja może wiedzieć? No nic bo nikt nie gra w to a administracji i jest tak (Zróbmy im anty BH żeby nie płakali), jeszcze ta pewność ich. Czasami mnie to zastanawia czy oni mają jakieś doświadczenie jako gracz? ( W sensie chodzi mi jak to anty BH wkurza a jak są lagi to już nie wspomnę) W sumie jaki Administrator może wywyższanie się. Ta pewność siebie doprowadziła do tego, że od 3 tyg nie widać graczy na serwerach. Ponieważ już tak zje** ten Launcher się nie da . Bardziej już chyba się nie da! Następna rzecz Która jest moim zdaniem bardzo irytująca. Gracze proszą o np wpie co 14 dni na s5. To Taki @Dark1 Pisze zróbcie ankietę. Okey ankieta zrobiona głosowanie było. Większość była za wpie na s5 co 14 Dni. Co na to Dark? Zgadnijcie! (Nie musze sie wypowiadać na ten temat) Noto ja sie ku**a pytam Dla kogo tego serwery są? Dla graczy czy dla Administracji/Helperów? Tak jak z tym Anty BH ta sama sytuacja. Jeszcze nie wspomnę o Dropie skrzynek bo to jest temat prawdopodobnie od 2017.. Pozdrawiam wszystkich! Nawet tych co będą moją wypowiedz krytykować! 😘 Oraz tych co pamiętają 2 połowę 2016 wtedy sie działo. A teraz? (Bez komentarza)
  4. Problem jest taki na tym serwerze następujący. Każda wnęka to sklejaki są a deto dropi mało. Dlaczego? Już wyjaśniam. Sprawa jest tego typu, że Praktycznie każda baza to sklejaki Na które potrzeba sporo c4. Nie ma opcji zrajdować żadnego meina ponieważ potrzebne jest minimum 90 c4 aby jakiś mein zrajdować. A z takim dropem <czyli trochę słabym> Jest nie realne coś zrajdować. Gramy 3 wpie na s8 i nie ma opcji zrajdować jakiś mein ponieważ są sklejaki. Albo zakazać budować sklejaków albo zwiekszyć drop deto. bo pikanie klit przez cały wpie nie ma sensu jeszcze z TP. Na początku spoko ludzie nie mają materiałów to sie da coś zrajdować ale na 2 dzień nie ma mowy bo są skejaki... Jeszcze meteor to też nie jest jakiś OP 4 deto spoko ale Itemy na c4 od 25 do 50 burka Czy nawet kolorków noto myśle, że jeżeli chodzi o x15 to słabo trochę. Fajnie by było jakbyście znaleźli jakieś spoko rozwiązanie. Bo Fajnie sie gra tylko jeżeli chcesz zrajdować meina to jest nie realne. Pozdrawiam!
  5. Spoko Pomysł można zrobić na jeden wpie i zobaczyć jak to się przyjmie
  6. Przychodzę z propozycja jak jest taka możliwość aby ci co kupują Vipy na 69. Aby miały możliwość wyłączenia Burzy oraz deszczu. Dlaczego pisze taką propozycje? Ponieważ nie raz Deszcz oraz burza moim zdaniem bardzo uprzykrzą grę na serwerach. A Na Adminów nie ma co liczyć bo po prostu nikogo nie ma jak wbije ktoś to na godzinę i tyle cała ich gra. Zresztą nawet Helperzy nie mają uprawnień z tego co wiem ale mogę się mylić. A przecież są gracze co kupują te Vipy. Dużo tez grają to mogą też innym uprzyjemnić Grę na 69. Oczywiście jest mowa o wszystkich serwerach V1.
  7. No ja proponuje aby dziś był np 16/17 Fajnie by było bo już nie ma kto grac i gdzie. A s1 100/100.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...