Jump to content

Orbita1

User
  • Content Count

17
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Orbita1

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Orbita1

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Orbita

Ale i tak zrobiłem reklamę mam zrobić nowa na zapas o to ci chodzi żeby jak najwięcej reklam zrobić? Bo czepiasz się czegoś co zrobiłem dobrze. A co do tego sprawdzania to myślałem że będziecie mi przeglądać np zdjęcia prywatne itd. Nie do końca rozumiem o co ci chodzi
  2. Orbita1

Ale i tak zareklamowalem a o to chodziło
  3. Orbita1

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Mia khalifa

Zapytam raz jeszcze kto ci pozwolił użyć mojego ss w odwołaniu?
  4. Orbita1

tego to nie wiem czy grał ale wiem ze użył mojego ss
  5. Orbita1

no raczej więc co teraz?
  6. Orbita1

Dlaczego mojego ss uzyles? Prawa autorskie
  7. Orbita1

Co xDDDDdDDDDDDDDdD przecież to moje zobacz w poprzednich moich odwołani ach 2tyg temu jakoś robiłem tego ss lub tydzień więc wiesz zapytaj nomiego
  8. twój nick: Orbita id konta: 76561199038827928 Data nadania bana : około kwietnia czas jaki pozostał do końca: 97 nick moderatora : nie pamiętam serwery na których masz bana: Wszystkie serwery hw69 Powód bana: Nie pokazałem się na ts powód (cheaty) Uzasadnienie: Byłem wzywany na ts lecz nic sobie z tego nie robiłem ponieważ nie wiedziałem na czym polega sprawdzanie. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowałem was na FB Przepraszam za swoje zachowanie tydzień temu
  9. Orbita1

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Orbita1

W zdjęciu poniżej napisane jest zebym spróbował za jakiś czas myślałem ze 2 dni wystarczą nie było nic mowy ze trzeba tydzień czekac. Dlatego ey miś kazała mi w srode napisac 28.10.2020
  10. Jak za tydzień jak ja bylem na ts w sobote tez i kazała mi w środe 28.10.2020 napisac nastepny raz więc co ty mi tu piszesz wgl Więc z nią się dogaduj bo chce wipe zagrać w piątek .Wszystko wyjasniłem jak było zareklamowałem was a wy nie wiem co robicie ona chyba EY MIŚ Nick miała. Downyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  11. twój nick: Orbita id konta: 76561199038827928 Data nadania bana : około kwietnia czas jaki pozostał do końca: 102 nick moderatora : nie pamiętam serwery na których masz bana: Wszystkie serwery hw69 Powód bana: Nie pokazałem się na ts powód (cheaty) Uzasadnienie: Byłem wzywany na ts lecz nic sobie z tego nie robiłem ponieważ nie wiedziałem na czym polega sprawdzanie. A chciałbym jeszcze zagrac wipe na x3 w piątek W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowałem was na FB
  12. twój nick: Orbita id konta: 76561199038827928 Data nadania bana : około kwietnia czas jaki pozostał do końca: 109 nick moderatora : nie pamiętam serwery na których masz bana: Wszystkie serwery hw69 Powód bana: Nie pokazałem się na ts powód (cheaty) Uzasadnienie: Byłem wzywany na ts lecz nic sobie z tego nie robiłem ponieważ nie wiedziałem na czym polega sprawdzanie. W ramach zadośćuczynienia: zareklamowałem waszą serwerownie na FB
  13. Orbita1

s5 [Przyjęte][Odwołanie] TeOcH

Moje odwołanie też sprawdźcie bo od środy czekam a chce jeszcze se zagrać na s1 i s5 mordy Pozdrowienia z całuskami dla administracji
  14. Orbita1

s5 [Przyjęte][Odwołanie] TeOcH

Siemano Espy
  15. Orbita1

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Orbita1

Zrobione Liczę na szybką odpowiedź
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

• Create New...