Jump to content

Niko527

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Niko527

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Niko527

s5 [Odrzucone][Odwołanie] NiKo hw69.pl

To moje drugie konto, próbowałem na nim wejść na serwer.
  2. Niko527

s5 [Odrzucone][Odwołanie] NiKo hw69.pl

A jest szansa ub na v2 bo tego bana dostalem na v1 i teraz nie moge na zaden serwer wejsc
  3. Twój nick: NiKo hw69.pl Id konta: 76561198089581204 Data nadania bana: 10-11.12.2020r. Czas jaki pozostał do końca: 29 dni Nick moderatora: Nie wiem Serwery na których masz bana: Serwer S5 x3 Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: Gram na serwerze z kolegami już stale od 2 miesięcy i nigdy nie używałem cheatów. Dostałem bana mimo, że nie było mnie na serwerze i nie byłem sprawdzany. Proszę o unbana, ponieważ nie ma wielu lepszych serwerów i to tutaj gra mi się najlepiej. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Polecam serwer wszystkim swoim kolegom i z chęcią zareklamuje go w każdej społeczności związanej z hurtem. Zawsze gdy mam podejrzenie, że ktoś może cheatować zgłaszam to dostępnemu członkowi administracji.
  4. Witam, chciałbym zaproponować zmiane czasu wipe z prawie miesiąca na 14 dni, ponieważ miesiąc to trochę długo a po dwóch tygodniach serwer jest coraz bardziej pusty i nie gra tak dużo osób jak na początku przez co rozgrywka nie jest już taka ciekawa.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...