Jump to content

Milsty

User
  • Content Count

11
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Milsty

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    MiLsTy
  • Czas gry
    3100

Recent Profile Visitors

45 profile views
  1. W czym ustawiasz hahahahhahahahahahhahah, mordo ty wiesz co piszesz xddd PRZEPRASZAM ALE ZNISZCZYŁEŚ MNIE TERAZ. Jak już resp skrzynek wraków, mobów jest plugin, który nosi nazwę "Spawn Config". drop jest zależny od ilości graczy, ale możesz to pominąć dając plugin "Spawn Config". Jaki masz na myśli plugin config lotu Więc proszę sprawdź dokładniej a potem pisz co jest od czego, bo w tym wypadku się ośmieszasz pisząc jeszcze Cytuje "No właśnie sprawdziłem już dawno xD?" W sumie to się już nie, kłócę masz rację, obstawiam, że byś miał topowy server w twoim wykonaniu, przyjdę jeszcze tu i się trochę pośmieje ;D
  2. Chyba, coś Ci się pomyliło mordeczko najpierw sprawdź a potem pisz
  3. Chcesz latać 3h za 5 skrzynkami? Resp skrzynek na classicu, jest strasznie powolny, ale może też zależeć od ilości graczy na servie. Mnie tam lotto czy będą kity itp, i tak wbijemy, tylko aby owy server powstał
  4. Siemanko, Postanowiłem, że w raz z kumplem stworzymy nową serię na Hurtworld. Jest to seria Hurtworld DUO, proszę rozwińcie opis, jest cała instrukcja jak odpalić hw na nosteam i jakie servery warto grać, oraz listę wszystkich serverów itp. Zaparszam!!
  5. Milsty

[Przyjęte]Współpraca MiLsTy

Hmm, na serverze x5, tak było by najlepiej. Steam id: 76561198281922133 Dzięki
  6. Milsty

[Przyjęte]Współpraca MiLsTy

Za chwileczkę powrzucam do opisu, stream będą i to na pewno więc nie nie ma się co bać, dzisiaj też planuje stream, o której nie wiem jeszcze, ale na pewno będzie w godz wieczornych.
  7. Szczerze x1 dobra opcja by była, role mogą być raz na jakiś czas, bez kitów wszystko od zera, bez pomijania nocy, minimalnie zwiększony resp skrzynek i wraków, i to tylko wystarczy.
  8. Siemanko Twój nick / imię: Kamil / MiLsTy Wiek: 23 lata Rodzaj współpracy: Stream, Live, Kanał na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCFO4IJX8Kg-s86MvDbP8QYA?view_as=subscriber Ile czasu zajmujesz powyższym: Stream, Live, odbywają się codziennie od godz około 18.30 do godz maksymalnie 23.00. Nie lubię siedzieć po nocach 😜 Czy już w ten sposób współpracowałeś: Tak współpracowałem nie raz, ale głównie była to tematyka innych gier podobnych Linki do materiałów: https://www.youtube.com/channel/UCFO4IJX8Kg-s86MvDbP8QYA?view_as=subscriber Coś o sobie: Mam na imię Kamil, mam 23 lata, pochodzę z Warszawy. Aktualnie pracuję w handlu głownie rzeczy "IT". Interesuję się łucznictwem, technologia, oraz informatyka i innymi małymi aspektami codziennymi. Dlaczego Ty: Hmmm to jest trudne pytanie, moim zdaniem, każdy powinien mieć szansę spróbować, to nie zależy od ilości subów czy lików, ważny jest kontent, i to co naprawdę lubisz robić, moim ulubioną rzeczą jaką jest stała się opcja streamowania gierek, mam wolny czas, to z chęcią poświęcam na to czas.
  9. Milsty

Reklama na YouTube // Stream

W sumie, możecie zrobić, ja będę i tak koło godziny 19 jakoś, jestem aktualnie w pracy, wejść na team speak mogę, ale mogę tylko pisać
  10. Milsty

Nowy odcinek, zapis z Live:
  11. Milsty

Siemanko, Wczoraj wbiliśmy wraz z stream na wasz server x5, i jestem w szoku, że jeszcze tyle ludzi gra w hurtworld. Postanowiliśmy odwiedzać was częściej, na pewno zawitamy dzisiaj, link do filmu jest on połączony z Rustem więc trzeba trochę przewinąć, głownie robię stream'y. Razie w podeślę Steam id jak byś nie mógł mnie znaleźć. Steam id: 76561198281922133 Na pewno się zobaczymy, ogółem szukamy jakiejś nie dużej ekipki, jeżeli jesteś zainteresowany zaproś na Steam albo napisz tu https://steamcommunity.com/id/Rzachacz/
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...