Jump to content

mateusz1143

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About mateusz1143

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    silnik od zastawy
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. witam, od dziś pojawił się u mnie problem z wejściem na serwer, pierwszy raz coś takiego mam, DATA PROCESSING i coś takiego ładuje mi się ok 10 minut, gdy normalnie powinno to trwać kilka sekund, ktoś wie z czym może być problem?
  2. Meteor co 3h został zmieniony także ten vipe może być bardzo ciekawy z pewnością ludzie dłużej pograją, zwykły gracz solo będzie miał większe szanse
  3. Ja również gram na tym serwerze i uważam, że meteor co najlepiej 3h a dlaczego ? 1 meteor to praktycznie 1 gotowe C4, co za tym idzie nikt nie zbiera kolorków wystarczy iść na meteor gdzie większe ekipy wiadomo że go przejmą zawsze i będą niszczyć wszystkich nowych którzy się wybudowali, bardzo spodobał mi się serwer dlatego że na start nie dostaje się niczego lecz idąc na meteor dostajemy zbyt dużo, do tego albinosy lecz tego bym osobiście nie ruszał. Na chwilę obecną mam prawie cały schowek C4 i nie mam co z nimi robić nie zbierając żadnych kolorków, z resztą wystarczy przejechać się po biomach żadnych domków przy polankach na zimie czy redzie. Moim zdaniem meteor co 3h byłby bardzo dobrą opcją graczy na serwerze byłoby więcej i zmusiło by to trochę do posiedzenia dłużej aby rajdować
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...