Jump to content

mat321

User
  • Content Count

10
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About mat321

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Mamba

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. mat321

Wielkie zmiany i nowości na serwerowni!

Zapomniałeś się wypowiedzieć odnośnie przemodelowania systemu lvl
  2. mat321

Gdyby dajmy na to co 10 lvl był by dodatkowy home, to dajmy na to z VIPA byś miał dodatkowe plus z lvl. Zgadzam się z tobą że ten system lvl co jest teraz tak naprawdę nic nie daje
  3. mat321

Pro po zmian, masz pobudzić tą serwerownie, o to dwie propozycję. Zmniejszenie przewagi kont premium w zmniejszeniu dostępnych dla nich deto i C4(ranga premium ma być kopem do rozgrywki, ale obecna sytuacja wygląda tak, masz premium jesteś królem, nie masz, no to sorry, ale nie pograsz). Jest trzy godziny cool down od wipe na luty VIP, jak dla mnie powinien być 24 godzinny. Na serwerze są dostępne lvl. Proponuję dodać do nich dostępność po osiągnięciu odpowiedniego lvl. Np tp na kulę od poziomu x(tak z wszystkimi), masz range premium tepasz się niezależnie od poziomu. Plus wprowadzenie dodatkowych houmów zależnych od leveli(także dla rang premium. Zwiększy to znaczenie levelowania. Druga propozycja to wprowadzenie eventów robionych przez samą administrację, kto się zgłosi ten bierze udział. Jakie to eventy to już od kreatywności administracji zależy
  4. mat321

Pierwsze co powinni zmienić to nauczyć niektórych z administracji wysławiać się w sposób zrozumiały, bez skrótowy
  5. mat321

s1 [Odrzucone][Odwołanie]Mamba

Gdzie masz tu „wylogowanie z hw = ban"? Bo ja nic takiego tu nie widzę, a także nie znalazłem nigdzie na forum objaśnienia skrótów jakich administracja używa. A pro po staha, siedział ze mną na kanale ts przez większość czasu, miał taki sam nick jak w grze, administrator był o tym poinformowany Na TSA w ciągu pięciu minut się stawiłem Czyli dostałem bana przez to że administratorowi nie chciało się pisać?
  6. mat321

Nie zostałem poinformowany o tym że wylogowanie się z hurta jest oznaczony od razu banem. Jedynie później na tsie jak wszedłem drugi raz to mi gościu powiedział że log = perm oznacza wylogowanie z hw= równa się ban, dla mnie to oznaczało nie zgłoszenie się na sprawdzenie = ban. Powiadomiłem że jestem na tsie. O nick mnie nie pytał, więc spytam jeszcze raz, czy wszystkie polecenia administracji mam nadinterpretować?
  7. mat321

A jak miałem wbić jak mi się komp zwiesił?, zresztą zmieniłem kanał od razu jak komp zaczął współpracować
  8. mat321

Na ts byłem, nie powiedziałeś żebym wbił na centrum pomocy. Regulamin czytałem wcześniej i nie było tam że mam nadinterpretować polecenia administracji. Wbicie na centrum pomocy było taką nadinterpretacją, ponieważ napisałeś o wbiciu na ts'a. Jestem tu od początku tego wipa, dzień, dwa grałem na s8. Zostałem zbanowany za to, że wyszedłem z hurta. Może ja jestem głupi, ale nie ma nigdzie żeby zostać w gierce. Zresztą ledwo mi komp chodzi po zwinięciu hurta. A o włączeniu teamvivera to mogę zapomnieć jak jest odpalony.
  9. Twój nick: Mamba Id konta: 76561198337654615 Data nadania bana: 08-06-2020 Czas jaki pozostał do końca: ---- Nick moderatora: Mateo Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Niby za czity, ale jak wszedłem do sprawdzenia to się dowiedziałem że dostałem bana Uzasadnienie: Nie zostałem sprawdzony w ogóle, jak wyszedłem z Hurtworlda, żeby od razu odpalić TeamVivera(mam zainstalowanego od dwóch lat, wykorzystuję go do pracy). Wbiłem na ts'a żeby mnie sprawdził, powiedział że dostałem bana. Ogólnie od ponad dwóch godzin. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...