Jump to content

Maksik9982

User
  • Content Count

35
  • Last visited

• Days Won

1

Maksik9982 last won the day on June 24

Maksik9982 had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralny

About Maksik9982

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Maksiu
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3kh

Kontakt

• Discord
    Maksiu#4803

Recent Profile Visitors

117 profile views
  1. Maksik9982

BGR REKRU ON

Zobacz na priv
  2. Maksik9982

BGR REKRU ON

Szukamy ludzi do ekipy chętni zgłaszać się w kom lub na pw. Średnio po ponad 3kh duza aktywność w ciągu wipe 18+.
  3. Maksik9982

s1 [Przyjęte][Helper] FaFeLeK

Fafelek jedyna słuszna osoba na ten stołek wnioskuje o przywrócenie go do szeregów administracji najlepiej w zamian za Matheo
  4. Maksik9982

s1 [Przyjęte][Helper] FaFeLeK

Ujuju Fafelek dajcie mi tego więcej
  5. Maksik9982

s1 [Odrzucone][Helper] Maksiu

Wielmożny Panie Matheo, bardzo Pana proszę o podjęcie działania w tej sprawie. dziękuje, Maksymilian
  6. Maksik9982

Nick na forunm: Maksik9982 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Maksiu SteamID: 76561198278305204 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BGR Imię: Maksymilian Wiek: 19 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: TAK Znajomość gry: TAK (łącznie około 3kh) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dużo początkiem wipe (okolo 10h dziennie) w tygodniu zależy (okolo 8h dziennie) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIE Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Mam na imię Maks jestem mam 19 lat. Ostatnio mam duzo wolnego czasu jestem po maturze najdluższe wakacje itd. Gram na serwerze s1 razem z moją ekipą, pełnie role budowniczego, czasem dropka jak trzeba. Moje bazy są pancerne jak nerwy pikajcego. Dlaczego Ty: Spędzam dużo czasu w grze. Niesamowicie denerwują mnie ciągłe obelgi na czacie, chciałbym stanąć na przeciw trashtalkerom i wlepiac im adekwatne do ich zachowania kary. Jest to moje drugie podanie, poprawiem swoje bledy z pierwszego razu, Matheo bardzo prosze badz laskawy ok ok ok?
  7. Moje podanie zostalo odrzucone powód zwiększ aktywność, o jaka aktywnosc chodzi? Na czacie, w grze czy na forum
  8. Maksik9982

Nick na forunm: Maksik9982 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Maksiu SteamID: 76561198278305204 Klan/Ekipa w jakiej grasz: JUK Imię: Maksymilian Wiek: 19 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: TAK Znajomość gry: TAK (łącznie około 3kh) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dużo początkiem wipe (okolo 10h dziennie) w tygodniu zależy (okolo 8h dziennie) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIE Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Mam na imię Maks jestem z Krakowa, mam 19 lat. Ostatnio mam duzo wolnego czasu jestem po maturze najdluższe wakacje itd. Prywatnie jestem wielkim fanem moderatora Matheo na serwerze s1, jest to moj autorytet chciałbym być jak on dlatego robie krok w kierunku spełnienia marzeń. Gram na serwerze s1 razem z moją ekipą, pełnie role budowniczego, czasem dropka jak trzeba. Moje bazy są pancerne jak nerwy Serdziego. Dlaczego Ty: Spędzam dużo czasu w grze. Niesamowicie denerwują mnie ciągłe obelgi na czacie, chciałbym stanąć na przeciw trashtalkerom i wlepiac im adekwatne do ich zachowania kary.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...