Jump to content

kranik

User
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About kranik

 • Rank
  Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kranik

  s11 [Odrzucone][Helper] Kranik

  Dotychczas nie spotkałem żadnego.
 2. kranik

  s11 [Odrzucone][Helper] Kranik

  Szkoda ,że w dwóch poprzednich podaniach na helpera nie mieliście problemu z wiekiem.
 3. kranik

  s11 [Odrzucone][Helper] Kranik

  Mam rozumieć ,że jestem gorszy?Zobacz poprzednie podanie
 4. Nick na forum: Kranik Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Kranik SteamID: 76561198312212587 Imię: Paweł Wiek: 16 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Owszem Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-10h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak posiadałem własny serwer Coś o sobie: Mam na imię Paweł.Pochodzę z miejscowości Ustroń, moim hobby są gry jak i piłka nożna oraz jazda na rowerze czy urbexy Dlaczego Ty: Według mnie jestem doświadczoną osobą oraz kulturalną ,więc uważam ,że przyda się taka osoba na serwer.
 5. Prosiłbym o nie zwracanie uwagi na serwer ponieważ chciałbym ,aby mapa była ustawiona na wszelkich serwerach v1. Proponuje usunąć napromieniowaną zimie i dodać tam 2 nowe biomy przy tym ,dodając nowe miejscówki na meiny oraz wypadówki na wszystkich biomach.Przy tym zmieniając grafikę ziemi ,wracając do tych biomów to można ustawić biom o kolorze zielonym a co do drugiego biomu można by wykorzystać wyobraźnie graczy. Oczywiście twórce mapy prosiłbym ,aby miejscówki nie były zbyt dobry np 300c4 :P. I rzecz jasna dodać więcej hangarów na pustyni,bambiku,zimie oraz czerwonej pustyni. Przy tym można by na pustyni dodać jakieś dodatki do statku. I zrobić jakieś inne polanki do dropienia.
 6. Racja lepiej by było ,gdy byłby np dziś albo jutro.
 7. kranik

  s7 [Przyjęte][Helper] M1siak

  Nie widzialem cie nigdy na serwie a gram juz tam troche :>
 8. Prosiłbym osoby grające na s7 o wypowiedzenie się na ten temat. Proponował bym zwiększyć deto do x2 bo jednak troche trudno o c4 a bazy mogą być nawet na 15 c4.
 9. kranik

  Niekończąca się opowieść

  Piotrkiem na dodatek...
 10. kranik

  Niekończąca się opowieść

  Na dodatek...
 11. kranik

  Niekończąca się opowieść

  Pomidor i...
 12. kranik

  Niekończąca się opowieść

  Okazało się...
 13. kranik

  Niekończąca się opowieść

  Czerwonego i...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...