Jump to content

KazikKazik

User
  • Content Count

1
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About KazikKazik

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Kazik
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    24/7

Recent Profile Visitors

158 profile views
  1. KazikKazik

s12 [Odrzucone][Helper] Kazik

Nick na forum: KazikKazik Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Kazik hurt4u.pl SteamID: 76561198114760718 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AF Imię: Wiktor Wiek: 17 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Posiadam Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 8/10 v1[800h]Reszta na v2 ogarniam i z dnia na dzień wiem więcej ! Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 24/7 Trochę NoLife Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Mam na imię Wiktor , Pochodzę z Wielkopolski , Charakter mam raczej miły i ogólnie jestem kulturalny , wiadomo każdemu czasem puszcza nerwy , szacunek osobą które dają od siebie to samo , Sympatyczny chłopak . Dlaczego ty: Mam dużo czasu na grę , potrafię rozmawiać z druga osoba , iq pozytywne , mam swój rozum
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...