Jump to content

janusz221

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About janusz221

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    Good7uck
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. janusz221

s6 [Przyjęte] [Odwołanie] Good7uck

Z JAKIEJ RACJI ? jak ja nie gram z innego konta ....
  2. janusz221

bez tego )bo chyba przypadkowo klinąłem
  3. janusz221

jak zły,podalem ten co mi pokazuje w grze bo skopiowalem ten co podowalem do sklepu jak vipa kupowalem w lipcu na s1
  4. janusz221

mozesz zapytac Enki ze gram caly czas pod tym nickiem bo gralem kiedys z nimi nie,to nie moje konto,gralem caly czas na jednym bo mam tu steamowke
  5. Twój Nick: Good7uck Id konta: 765611984017914493 Data/czas bana: nie wiem Nick Moderatora: również nie wiem Powód bana: tak samo nie znany Uzasadnienie: Gralem wczoraj z kolegą normalnie na s6 i wyszlismy z gry jakos o 3 w nocy bo nie bylo co robic,po czym chce wbic jakos 30min temu i pisze ze mam bana W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Jak bym cos zrobil na bana to bym cos wrzucił teraz to jest zbędne
  6. Może lepiej na s1 dac wipe co 2tyg ? bo w tydzien nie da wypikac mainow
  7. janusz221

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Felek

Rakami jestescie i zabil pare osob to odrazu ban ,nauczcie sie grac dopiero sie odzywjacie,A co do admisnistracji/helperów to zawsze bierzecie taką amatorke ze głowa boli. Dark przed daniem komuś helpera zrob im test IQ bo sam syf jak narazie Pozdrawiam Good7uck. A i jeszcze jedno ... Na ki uj wam ten antycheat ? nie powinien wykrywac cheatow i nie wpuszczac na serwa ?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...