Skocz do zawartości
  • 0
Gracz

s7 Jaśniejsza noc

Pytanie

Witam mam małą propozycje dotyczącą rozjaśnienia nocy na s7 bo jest stanowczo za ciemno (poza zimą)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Aby mieć jasniej musisz w ustawieniach karty graficznej zmienić gammę. ;)

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Zmieniłem tak ze czarny jes prawie biały i nic nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez QualityGfx
      Problem z serwerem S7

Akurat z takim problemem spotykam się pierwszy raz. Podczas łączenia się z serwerem s7 przez wersje V2 wyskakuje mi komunikat "Unloaded all mods" 
      Podkreślę że mam pełną wersje gry na Steam. 
    • Przez Dambyl
      Nick na forum: Dambyl
      Nick w grze: Dambyl
      Imię: Łukasz
      Mikrofon: Tak,sprawny
      Mutacja : Tak
      Regulamin: Znany w 100% tabela kar itd
      Znajomość gry: 10/10 1200h
      Na serwer mogę poświecić czas codziennie od 16-22
      Chciałbym pełnić funkcję Helpera
      Jestem zapalonym graczem HW bardzo długo gram już na tej serwerowni mam sporo czasu który mogę przeznaczyć na grę
      Dlaczego ja : jestem myślę doświadczonym graczem już w HW mam sporo czasu na grę znam regulamin i myślę ze to właśnie ja powinę dostać te funckję

• Przez Janek44
      Pomoże ktoś łącze się z serverem zatrzymuje się na ładowanie wbudowanego modułu i wyrzuca do menu i pisze UTRACONO POŁĄCZENIE Z SERVEREM.  Łączyłem się na server s7.hw69.pl

• Przez BurnRainbow
      Witam, chciałbym zaproponować dodanie do serwera s7.hw69.pl dodanie pluginu na możliwość pominięcia nocy/ automatycznej zmiany nocy na dzień, gdyż to tak trochę bardzo utrudnia grę i własnego nosa praktycznie nie widać a co mówić o jakiejkolwiek grze na bambika lub coś takiego. Pozdrawiam.
    • Przez GawleY
      Nick na forum: GawleY Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: eSport_GawleY [Konto z Vac} SteamID: 76561198211203529 Imię: Dawid Wiek: 17 Mikrofon:Jest  Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 5 Znajomość gry: 1 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 15 dostępny jestem Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie Coś o sobie: Mam na imie Dawid mam 17 lat. Grywam na serwerach Hurtworld. Uwielbiam składać komputery i pracować nad serwerami. Dlaczego Ty: no uwielbiam pracować nad serwerami i pomagać ludziom.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK