Jump to content

Drzyzu

Helper HW
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

1 Follower

About Drzyzu

 • Rank
  [ Helper s5 ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  Drzyzu
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  1kh

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Drzyzu

  s6 [Odrzucone][HELPER] Veromen

  Ja również jestem na TAK.
 2. Osoby, które wymieniłes ze sa na tak wszystkie mają bana lub miały na 7 dni (lub ktoś z ekipy) więc to jest oczywiste ze beda na tak Po co wypisujesz takie bzdury? Nawet nie chce mi się wypowiadać na to co napisałeś. Nie siej propagandy! Po tych wypowiedziach widać kto tu jest dzieciak. Nie będe już się wypowiadał w tym temacie - nie ma sensu. Ale pozdrawiam wszystkich tu obecnych i życzę miłej gry.
 3. dziwne bo jest nas dwóch Jak ktoś wchodzi na WIPA który zaczyna się 22 listopada 2019r, i jest napisane ze kończy się 20-go grudnia to powinien zdawać sobie sprawę że w b.r. wipe na S5 skończy się 20go grudnia. A w ogóle pomyślał ktoś co z tymi osobami, które zbierają ceki żeby sobie coś piknąć bo są w przekonaniu ze WIPE kończy sie 20go a jutro zalogują się i będą na respie na nowym "wajpie"? Jestem na NIE.
 4. Czy zawsze musi być tak że jak już jakaś ekipa została wypikana to pisze na forum o wcześniejszy WIPE? Przecież niektórzy gracze cały czas na S5 grają i kleją
 5. Drzyzu

  s5 [Przyjęte][Helper] Drzyzu hw69.pl

  Dziś wyjeżdzam, nie wiem czy wroce do tej godziny.
 6. Nick na forum: Drzyzu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Drzyzu SteamID: 76561198144332291 Klan/Ekipa w jakiej grasz: [3D] Imię: Przemek Wiek: 36 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Dobrych kilka lat temu Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 4h/d, są ostatnio nolife dni Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na hw69.pl nie Coś o sobie: Prowadzę działalność gospodarczą, więc mam sporo wolnego czasu. Część tego czasu siedzę przed klawiaturą Dlaczego Ty: W tej chwili nie ma żadnego helpera na S5. Jestem kontaktowy. Dużo pomagam i jestem osobą obiektywną. Mój czas poświęcony grze 1065 godz. (aktualizacja 7.12.2019 13:55)
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...