Jump to content
  • 0
FIFTIFAJF

inne crash menu hurta

Question

witam, posiadam problem z hurtem wersja nosteam z hw69, zawsze normalnie dzialało na starym sprzęcie kupilem nowego laptopa

i5-7300
8gb ram
gtx 1050

i po zainstalowaniu antycheata i hurta odpalajac gre niezaleznie czy jaako administrator czy normalnie gra automatycznie od razu crashuje sie w menu i nie da sie zupeelnie nic zrobic, f1 takze nie dziala

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Oryginalna wersja Steam? EAC nie jest wymagany do v1.

• 0
1 minutę temu, !Dark! napisał:

Oryginalna wersja Steam? EAC nie jest wymagany do v1.

nie chce wydawać tyle hajsu na gre która gra 1500 osób, chce pograć pare dni sobie ze znajomymi to wszystko więc szkoda mi placic tyle hajsu :)

• 0

Skąd w takim razie masz klienta? Instalowałeś przez nasz launcher?

• 0
1 minutę temu, !Dark! napisał:

Skąd w takim razie masz klienta? Instalowałeś przez nasz launcher?

tak z https://hw69.pl/download
pobralem jak zawsze Launcher Hurtworld v.0.3.8.9 + Mody + Mapy

zawsze dzialalo, tym razem nie wiem o co chodzi z tym crashem, reset laaptopa, steama odinstalowanie nie pomaga

• 0

Pokaż jak to wygląda.

Instalujesz w standardowym miejscu czy coś zmieniałeś?

• 0
Teraz, !Dark! napisał:

Pokaż jak to wygląda.

nie ma za bardzo co pokazywać, odapla sie normalnie menu, nie moge nic zrobic w grze, az ja nie wylacze przez menedzer zadan

nawet sie nie podswietlaja na czarno te wybory polacz z serwerem, opcje jak na nie najade

https://imgur.com/a/yg46uS6

o tak wyglada menu i tak stoi i stoi

• 0

Faktycznie czasami zdarza się innego typu crash w menu. Ale tutaj jest praktycznie normalnie. Sterowniki instalowałeś po formacie? Spróbuj może uaktualnić za pomocą DriverBooster. System też aktualny?

• 0
Teraz, !Dark! napisał:

Faktycznie czasami zdarza się innego typu crash w menu. Ale tutaj jest praktycznie normalnie. Sterowniki instalowałeś po formacie? Spróbuj może uaktualnić za pomocą DriverBooster. System też aktualny?

wszystkie inne gry dzialają, system świeży, wszystkie sterowniki zainstalowane, 0 problemow z innymi grami, znaczy mam w sumie na tym systemie tylko przegladarke i cs go XD

• 0

Jaki system? Win 10 64bit? Sprawdź co masz pod koniec w logach. Znajdziesz je w katalogu gry.

• 0
3 godziny temu, !Dark! napisał:

Jaki system? Win 10 64bit? Sprawdź co masz pod koniec w logach. Znajdziesz je w katalogu gry.

tak win10 64bit, sterowniki wszystkie najnowsze instalowalem je jeszcze raz

logi:

Initialize engine version: 5.3.4f1 (fdbb5133b820)
GfxDevice: creating device client; threaded=1
Direct3D:
    Version:  Direct3D 11.0 [level 11.0]
    Renderer: NVIDIA GeForce GTX 1050 (ID=0x1c8d)
    Vendor:   NVIDIA
    VRAM:     4021 MB
Shader 'Debug/Advanced': dependency 'BaseMapShader' shader 'Debug/Advanced' not found
Begin MonoManager ReloadAssembly
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\I18N.dll (this message is harmless)
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\I18N.West.dll (this message is harmless)
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Assembly-CSharp-firstpass.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Assembly-CSharp-firstpass.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Assembly-CSharp.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Assembly-CSharp.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Assembly-UnityScript.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Assembly-UnityScript.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.UI.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.UI.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.Networking.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.Networking.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\AmplifyMotion.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\AmplifyMotion.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Pathfinding.ClipperLib.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Pathfinding.ClipperLib.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Pathfinding.Ionic.Zip.Reduced.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Pathfinding.Ionic.Zip.Reduced.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Pathfinding.JsonFx.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Pathfinding.JsonFx.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Pathfinding.Poly2Tri.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Pathfinding.Poly2Tri.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\NSpeex.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\NSpeex.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\MonitorComponents.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\MonitorComponents.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Rewired_Core.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Rewired_Core.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\uLink.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\uLink.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\ArabicSupport.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\ArabicSupport.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\EasyAntiCheat.Client.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\EasyAntiCheat.Client.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\EasyAntiCheat.Server.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\EasyAntiCheat.Server.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.Cloud.Analytics.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.Cloud.Analytics.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.Cloud.Analytics.Util.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.Cloud.Analytics.Util.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\I18N.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\I18N.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\I18N.West.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\I18N.West.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.CrashLog.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.CrashLog.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.Networking.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.Networking.dll into Unity Child Domain
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.UI.dll (this message is harmless)
Loading C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\UnityEngine.UI.dll into Unity Child Domain
- Completed reload, in  0.192 seconds
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\System.Core.dll (this message is harmless)
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\System.dll (this message is harmless)
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Boo.Lang.dll (this message is harmless)
<RI> Initializing input.

<RI> Input initialized.

desktop: 1920x1080 60Hz; virtual: 1920x1080 at 0,0
<RI> Initialized touch support.

The referenced script on this Behaviour (Game Object 'PlayerServerLoadTest') is missing!

(Filename:  Line: 1655)

Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\System.Xml.dll (this message is harmless)
UnloadTime: 1.578400 ms
Non platform assembly: data-000000003E11D000 (this message is harmless)
Fallback handler could not load library C:/Users/Acer/Desktop/Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9/Hurtworld_EAC/HurtworldClient_Data/Mono/data-000000003E11D000.dll
Non platform assembly: data-000000003E449130 (this message is harmless)
Fallback handler could not load library C:/Users/Acer/Desktop/Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9/Hurtworld_EAC/HurtworldClient_Data/Mono/data-000000003E449130.dll
Non platform assembly: data-000000003E44E210 (this message is harmless)
Fallback handler could not load library C:/Users/Acer/Desktop/Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9/Hurtworld_EAC/HurtworldClient_Data/Mono/data-000000003E44E210.dll
Rewired: Searching for compatible XInput library...

(Filename: C:/buildslave/unity/build/artifacts/generated/common/runtime/UnityEngineDebugBindings.gen.cpp Line: 37)

Rewired: Found Xinput1_3.dll.

(Filename: C:/buildslave/unity/build/artifacts/generated/common/runtime/UnityEngineDebugBindings.gen.cpp Line: 37)

Starting Game. Save Version: 0.3.8.9    Protocol Version: 53    Send Buffer Size: 131071

Steam client Initialized

Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\Mono.Security.dll (this message is harmless)
Platform assembly: C:\Users\Acer\Desktop\Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9\Hurtworld_EAC\HurtworldClient_Data\Managed\System.Configuration.dll (this message is harmless)
Unloading 5 Unused Serialized files (Serialized files now loaded: 0)

Unloading 5 unused Assets to reduce memory usage. Loaded Objects now: 20011.
Total: 31.766899 ms (FindLiveObjects: 2.931400 ms CreateObjectMapping: 2.336900 ms MarkObjects: 26.445501 ms  DeleteObjects: 0.051900 ms)

OnLoadCompleted() :: EasyAntiCheat successfully initialized

setting res to width:1920, height:1080, fullscreen:True,displayIndex:0

Failed to fetch official server list!

Failed to fetch official server list!

Abort running Threads: 1

Setting up 1 worker threads for Enlighten.
  Thread -> id: bf8 -> priority: 1
Unloaded all mods

Edited by FIFTIFAJF