Jump to content

BuLa530

User
  • Content Count

17
  • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

About BuLa530

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. BuLa530

Poszukuje ekipy

Zakup wersje steam i zapraszamy do nas ;D
  2. BuLa530

s5 [Odrzucone][PROPOZYCJA] Malinkowy5456

Po co sloty skoro maksymalnie gra 30-40 osób? Polecam zwiększenie dropu amunicji z hangarów bo tu każdy napie*ala się na łuki...
  3. BuLa530

Rekrutacja do Ekipy Y3TI !

Czyżby chodzi Ci o PolskiHW? Administracja przeprosiła nas za moderatorów
  4. BuLa530

To kupuj i zapraszamy
  5. w ogóle * jak już... Spróbuj zresetować komputer często też w Steam mi się tak dzieję
  6. BuLa530

Natalka Tobie aż kupie
  7. BuLa530

WITAM SERDECZNIE ! Razem z ekipą szukamy osób do gry Wymagania: -Wersja Steam -16+ -Mikrofon -Minimum 3 godziny dziennie -Znajomość gry 10/10 -Minimum 500+ godzin -Ogarnięty -Mutacja Kontakt tutaj na forum. Zapraszam
  8. BuLa530

Wesołego Alleluja!

Wzajemnie Natalko
  9. BuLa530

s7 [Odrzucone][Helper] Im Cheater

nie polecam obraza graczy innych
  10. BuLa530

s7 [Odrzucone][Helper] BuŁa

Miły kolega ;v
  11. BuLa530

s7 [Przyjęte][Helper] KissMe

Polecam go
  12. BuLa530

s7 [Odrzucone][Helper] BuŁa

Nick na forum: BuŁa530 Nick w grze: BuŁa Imię: Patryk Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam (dobry). Mutacja: Już całkiem spory czas temu przeszedłem. Znajomość regulaminu: zapoznałem się z nim. Znajomość gry: Jestem zaznajomiony z grą, mam przegrane ok. 1100/1200 Godzin łącznie. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czasu zazwyczaj mogę poświęcić sporo. wydaje mi się że z 5-8h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nigdy nie pełniłem takiej funkcji, dodam to że jest to moje 1 podanie. Coś o sobie: Mam na imię Patryk, urodziłem się 8 lutego 1999 roku. Uczę się w technikum, jestem tak zwanym śmieszkiem.W weekendy imprezowicz a w tygodniu po prostu jakoś funkcjonuje spotykam się z przyjaciółmi, oraz siedzę na teamspeak'u ze znajomymi i gram w HurtWorlda. Dlaczego ty: Dlaczego ja? A dlaczego nie? Myślę że jestem osoba sumienną potrafię sobie poradzić w stresujących sytuacjach, mówiąc prosto z mostu wydaje mi się że nadawał bym się na te stanowisko, o czym sami możecie się przekonać dając mi szansę
  13. BuLa530

Nowy serwer - nowa mapa! Już jutro!

Wódki nie pije Szykuj jakiegoś bucha i krate browarka
  14. BuLa530

Szewczyk misiu chodziło mi że jutro wejdziemy i zobaczymy od piątku gramy na BlackWorld
  15. BuLa530

No Ja niestety pracuję do 16 ;D ale chłopaki wbiją na 100%
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...