Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

blackearl

Użytkownik
  • Zawartość

50
  • Ostatnio

• Wygrane dni

1
  • Time Online

37d 21h 15m 52s

blackearl wygrał w ostatnim dniu 17 Listopad 2017

blackearl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutralny

O blackearl

• Ranga
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    I'm here
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    600h

Kontakt

• GG
    44100900
  1. ts3 [TS3] Anka <3

Temat dotyczy podania, Twój post jest nie na miejscu i nie dotyczy podania więc powinieneś otrzymać pkt. ostrzeżeń za spam. Każdy ma swoje zdanie i swoją opinie, ja mam taką a nie inną i nie powinno Cię to wgl. interesować i skończ pajacować bo ledwo mutacje przeszedłeś chłopczyku.
  2. Ja tam płakał nie będę. Mniej patologii - lepsza zabawa.
  3. ts3 [TS3] Anka <3

Jestem na NIE, nie spełniasz wymagań. Dodając, wszystkie TAK u góry są po prostu od stulejarzy, którzy piszą to jedynie by zabłysnąć przed dziewczyną, a wymagań nikt nie czyta. Po drugie składnia zdań leży, a to też jest wymagane.
  4. https://imgur.com/a/6FWgE Wchodzisz w ustawienia -> wpisujesz odzyskiwanie w wyszukiwarke i wybierasz wróć do poprzedniej wersji systemu. Nic Ci nie usunie, cofnie Ci jedynie wszystkie update, potem po wyłączeniu/włączeniu komputera update pobiorą się na nowo, jednakże już wszystko będzie śmigać. Pozdrawiam. PS. SS pochodzi od Gamer'a, bo u mnie ta opcja jest wyłączona iż już cofałem aktualizacje. ;d
  5. bład Hurtworld - Błąd

Artefakty, jeżeli posiadasz windowsa 10 to wystarczy cofnąć ostatnią aktualizację windowsa 10.
  6. Artefakty. Miałem ten sam problem, jeżeli masz windows 10 wystarczy cofnąć ostatnią aktualizację.
  7. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

Wipe jest robiony specjalnie o 15 by każdy miał czas na powrót ze szkoły/pracy. To, że jesteś dłużej w szkole nikogo nie interesuje. W sumie gimba to nawet zdania nie powinna mieć.
  8. s1 [Odrzucone]s1 deto

Deto niby leci, jednakże ilość jest tak skromna, że pokusiłbym się o zmianę dropu nawet do tych 2 deto niż 1. ;D
  9. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

Nie, chyba was dzieciaczki w piszczelach gnie. Wipe był 4 dni temu, baz do pikania jest sporo, graczy jest około 40.
  10. s1 [Odrzucone][Helper]★THC★ Loczek™

Niestety jestem na NIE. Toxic, brak kultury, ciśnięcie po rodzicach to norma u tego pana.
  11. s1 [Przyjęte][Helper] ♛ n3V ♛

Jestem na tak, ogarnięty, ogarnie na pewno. ;p
  12. Nie. Płaczcie dalej, że was rajdują na off chociaż robicie to samo. A jak już tak chcecie by was nie rajdowali na off to pilnujcie sobie nocami bazy i tyle.
  13. Tak jak w nazwie, czy administracja byłaby skłonna dodać na serwer/y kit pomoc, które zawierało by ognisko, 5 stejków upieczonych oraz dzidę? Taki kit można by było dać raz na 4 godziny z limitem na wipe - 15 użyć. Komentujcie.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK