Jump to content

Zimek

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

1 Follower

About Zimek

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Zimek

s2 Propozycja na s2

xDDD ale się spinasz
  2. Zimek

s2 Propozycja na s2

ale większość chce tylko roll żeby powrócił niech chociaż rolla dodadzą
  3. Zimek

s2 Propozycja na s2

Myśle że to jest bardzo dobry pomysł bo wiekszość ludzi którzy wejdą pytają sie czy jest kit itp i dla nowych graczy bedzię łatwiej
  4. Chciał bym oraz kilku innych graczy grających na s2 żeby powrócił roll
  5. Nick na forum: Zimek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Zimek SteamID: 76561198340982464 Imię: Zbigniew Wiek: 17 w Marcu 18 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 6/10 Znajomość gry: 9/10 mam około 2 tyś h Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 4 do 8 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nigdy nie pełniłem takiej fukcji Coś o sobie: Mam 17 lat interesuje sie piłką nożną Dlaczego ja: Chce wyeliminować słowa wulgarne i mam zamiar pomagać nowym graczą którzy mają pierwszy kontakt z grą, nie jestem typem gracza który obraża prowokuje itp i będę często grał na serwerze
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...