Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Youngelele

Użytkownik
  • Zawartość

39
  • Ostatnio

• Time Online

39d 14h 47m 3s

Reputacja

1 Neutralny

O Youngelele

• Ranga
    Bywalec
  1. Odrzucam siebie sam ! Eloo <3
  2. 1.Gdzie mnie poznałeś? Nigdy z tobą nie gadałem 2. Z tego co wiem to : Pisząc opinie do podania musisz podać przynajmniej 1-2 argumenty (a najlepiej więcej), ustosunkowujące dlaczego jesteś za bądź przeciw danej kandydaturze
  3. Gdybym szukał opcji robienia sobie reklamy to bym poprosił o rangę youtubera a nie helpera
  4. Grałem na tamtym serwerze i dostałem range youtubera za reklamę na moim kanale. O youtubera staram się na każdym serwerze na , którym grałem , by rozwinąć swój kanał Bo zawsze ktoś wejdzie jak zobaczy , że mam youtubera. A to że chce grać teraz u was(na tej serwerownii mam przegrane około 280h) to nie mogę mieć gdzie indziej youtubera ? Nie mogę wejść na inny server nawet na 5minut ? Śmieszne !
  5. Wyrazy na ostatnią litere.

Akumulator
  6. Wyrazy na ostatnią litere.

Rękawica
  7. Bo tam gralem ? Na wasza serwerownie tez mam nagrana reklame i czeka na udostepnienie ☺
  8. Nick na forum: Youngelele Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [Y]oungelelel / ✪[Y]συиgєℓєℓє ಠ_ಠ / ✪Youngelele SteamID: 76561198185590542 Imię: Mateusz Wiek: 16 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Przeszedłem Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6-8h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie. Coś o sobie: Jestem miły , lubię pomagać innym. Dlaczego Ty: Chciałbym by na serwerze panowała kultura oraz spokój,
  9. Szukam Ekipy!

Szukam ekipy :-Łącznie 500h ( non steam + steam )-15 lat-Posiadam ts-Grałem głównie na x2/x5-Znam mape 9/10 -Umiejetność strzelania 9/10 -Nie jestem toxic'iem -Jestem aktywny około 5h dziennie -Lubię dropićJak coś kontakt : Steam : http://steamcommunity.com/id/kozamen/
  10. s6 [Odrzucone][HELPER] PODANIE

Jestem na nie. -wiek -konto założone pod podanie.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK