Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Wanted

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

• Time Online

6h 33m 10s

Reputacja

0 Neutralny

O Wanted

• Ranga
    Nowy
  1. s1 [Odrzucone][Helper] Wanted

Sam stwierdziłem że jest niestosowny więc go zmieniłem, nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz to że mam problemy emocjonalne. Nie każdy ma talent do pisania takich typu rzeczy, tak samo jak dla ciebie mój były nick był abstrakcją tak samo dla mnie abstrakcją jest porównywanie postaci mitycznych do mojego podania. Nie każdy musi być super miły, samo podanie sam muszę to przyznać wyszło słabo - ale widzę że w ekipie hw69 jest taki helper jak ty, który uważa się za psychologa i stwierdza u mnie problemy psychiczne. Nie poznałeś mnie tym bardziej nie odezwałeś się do mnie, nie powinieneś robić sobie opini na kłamstwach które sobie sam rzucasz do nóg. Idąc dalej twoja osoba jest strasznie irytująca starasz mi się wytknąć błędy których nie ma, to że ktoś coś źle napisał - bo jak teraz na to patrze to faktycznie tak jest, nie znaczy że możesz od razu do mnie rzucać ze mam problemy małego penisa, że gnębili mnie w szkole, że jestem zdrowo chory na umyśle i inne bzdety. Nie pozdrawiam ponownie, polecam zamknąć całe podanie by dalej takie coś nie wychodziło, gdyż każdy z nas widzi że jest już rzucone na straty. Napiszę nowe podanie jak pogram więcej, znajdę więcej czasu na grę oraz upewnię się że następne podanie nie będzie miało luk do których ktoś się będzie przyczepił, pozdrawiam wszystkie osoby które dały swoją opinię, szanuje ich decyzje (prócz jednej opinii znajdującej się wyżej)
  2. s1 [Odrzucone][Helper] Wanted

Wiem że nie powinienem się wypowiadać w swoim podaniu, ale słowa pana wyżej zobowiązują do tego by się wypowiedzieć. 1. Spizgany (Nick był w formie humorystycznej, nie biore używek - a sam nick w pełni brzmiał "Spizgany gnuj Wanted #Berlin" i miał na celu wywołać tylko uśmiech, być bekowym) 2. Szkoła Policyjna to szkoła dla ludzi którzy faktycznie chcą iść w takim kierunku, twoja teoria wyraźnie ukazuje że nie masz pojęcia ŻADNEGO o tym jak to funkcjonuje. 3. Podanie zostało napisane w jednym punkcie faktycznie kiepsko, bo po prostu nie dodałem dopisku niektórego zaraz to zmienie. 4. Masz się nijako do mojego życiorysu więc nie mów mi gdzie mam iść a gdzie nie. Nawet nie mam pojęcia co to tutaj robi, skoro wali to centralnie we mnie a nie moją kandydaturę. Skoro według ciebie ludzie z syndromem małego penisa idą do szkoły policyjnej, to sam powinieneś się zgłosić do specjalisty to samo z TWOIMI cechami, nie potrafisz się zdecydować którą strone wybrać, atakujesz agresywnie w moją stronę mówiąc że mnie nie obrażasz. Moim zdaniem to właśnie ty jesteś zła osobą na złym stanowisku skoro potrafisz powiedzieć wprost że ktoś jest walnięty (lekko mówiąc) - przyczepiasz się do mojej szkoły gdy nie masz o mnie pojęcia, o tym jak funkcjonuje nie pozdrawiam oraz polecam ci udać się w to miejsce w ktore napisałeś wyżej =) PS: Źle to ująłem większość czasu jestem spokojny, lecz po prostu gdy ktoś wtargnie na moją przestrzeń z pyskiem, to potrafię sobie wybuchnąć.
  3. Nick na forum: WantedNick w grze: Wanted (Wcześniej spizgany)Imię: OskarWiek: 16Mikrofon: TakMutacja: TakZnajomość regulaminu: 10/10Znajomość gry: 9/10Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zależy to od wielu czynników, ale myślę że 3 godziny w tygodniu oraz kilkanaście w weekend.Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, lecz na innych serwerach oraz w innych grach.Coś o sobie: Czołem, jestem Wanted znany szerzej jako Dislike w społeczności Hurtworlda siedzę już trochę czasu - zdążyłem mniej-więcej w tym czasie poznać grę. Jestem osobą która jest wybuchowa, lecz cechuje się kulturą osobistą oraz spokojem, oczywiście do czasu staram się również pozbyć mojego chamskiego uporu w większości wypadków mi to niestety nie wychodzi. Ale czy upór jest taki zły? - nie wydaje mi się, patrząc na moje inne cechy w końcu nie ma osób idealnych, chodzę do pierwszej klasy liceum które jest ustawione pod policje myślę że to wystarczająco co o mnie trzeba znać! Dlaczego ty: Ponieważ staram się by wszystko było zapięte na ostatni guzik jestem dyspozycyjny, kulturalny, spokojny oraz mniej-więcej miły - znam grę prawie jak własną kieszeń i staram się unikać wulgaryzmów jak tylko mogę. Szybko się uczę więc komendy bardzo szybko złapie, myślę że mutacja głosu oraz dobre podejście to też mój atut. Nie bierzcie mnie za alfę i omegę w pisaniu takich rzeczy co jak co, ale tego nie potrafię robić aż tak dobrze! =D
  4. Szukam ekipy na serwer s7

Czołem, wahałem się z tematem i postanowiłem w końcu go stworzyć a więc jako iż moi wszyscy kompani wolą grać na zwykłym hurcie to postanowiłem że poszukam ludzi przez forum! - jako iż mam na głowie liceum pod profil policji, siłownie i strzelnice to nie spodziewajcie się tego że grać będę całymi dniami, szukam osób ogarniętych, kulturalnych i dyspozycyjnych lecz za mniejszą aktywność nie będę was bił. Dam krótkie wymogi niżej: - 16+ - mutacja - jakieś tam ogarnięcie w grze, bym was nie musiał uczyć. Kontakt: Discord który dam wam na pw jeśli będziecie chcieli, skype (taka sama zasada) oraz samo pw prosto z forum, niech was nie zrazi to że założyłem konto chwile temu, już dawno tutaj grasowałem ale dopiero teraz się skusiłem!
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK