Jump to content

TIKER

User
  • Content Count

5
  • Last visited

• Days Won

1

TIKER last won the day on September 16

TIKER had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralny

About TIKER

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. TIKER

s1 [Odrzucone][Helper] T!K3R

Z chęcią ale dostałem bana nie wiem dlaczego ...
  2. Nick na forum: TIKER Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: † T!K3R SteamID: 76561198990092213 Klan/Ekipa w jakiej grasz: grałem w STAL ,SAS obecnie Brak Ekipy gram z znajomym Imię: Damian Wiek: 18 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: 8.5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 8-10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIE Coś o sobie: Mam 18 lat na imię Damian interesuje się Sportem i Esportem jestem miły towarzyski czasem i zabawny. Dlaczego Ty: W hurtworlda gram sporo. . Jestem ogarnięty nie stwarzam problemów, szybko się uczę i zdobywam nowe umiejętności..
  3. Nick na forum: TIKER Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: † T!K3R SteamID: 76561198990092213 Klan/Ekipa w jakiej grasz: grałem w STAL ,SAS obecnie Brak Ekipy Imię: Damian Wiek: 18 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: 8.5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 8-10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIE Coś o sobie: Mam 18 lat na imię Damian interesuje się Sportem i Esportem jestem miły towarzyski czasem i zabawny. Dlaczego Ty: W hurtworlda gram sporo. . Jestem ogarnięty nie stwarzam problemów, szybko się uczę i zdobywam nowe umiejętności..
  4. TIKER

s1 [Odrzucone] [Helper] T!K3R

dzięki :3
  5. Nick na forum: TIKER Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: † T!K3R SteamID: 76561198990092213 Klan/Ekipa w jakiej grasz: SAS Imię: Damian Wiek: 18 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: 8.5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 8-10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIE Coś o sobie: Mam 18 lat na imię Damian interesuje się Sportem i Esportem jestem miły towarzyski czasem i zabawny. Dlaczego Ty: W hurtworlda gram sporo. . Jestem ogarnięty nie stwarzam problemów, szybko się uczę i zdobywam nowe umiejętności..
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...