Jump to content

Tasioreg

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Tasioreg

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick na forum: Tasioreg Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Tasioreg SteamID: 76561198453125471 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Aktualnie pogrywam solo czasami z jakimiś osobami głównie ze znajomymi z tzw "reala" Imię: Piotrek Wiek: 17 Mikrofon: Mam. Mutacja: Mam. Znajomość regulaminu: Znam Znajomość gry: Znajomosc dobra. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie. Coś o sobie: Jestem Piotrek mam 17 lat. Mieszkam w województwie warmińsko mazurskim. Moimi hobby jest straż pożarna i longboard. Aktualnie jestem w młodzieżowej drużynie pożarniczej (MDP). Jak jest ciepło lubie pojeździc na desce. Od czasu do czasu również wyjdę ze znajomymi po prostu się poszlajać po mieście. Czasami zorganizujemy jakąś małą imprezę i się bawimy. Dlaczego Ty: Chciałbym sprawdzic sie w tej roli oraz myślę że każdy zasługuje na szanse. Od mojego powrotu czyli około 4 dni (przerwa około pół roku) nie zauważyłem żadnego helpera na serwerze (może trafiałem na godziny w których akurat go nie było). Jestem osobą asertywną przez co łatwiej będę mógł rozstrzygać różne spory między graczami. Chciałbym również sprawdzić swoje możliwości ponieważ byłby to pierwszy raz w takiej roli. (W hurtworldzie) Pozdrawiam Piotrek.
  2. Twój Nick: Tasioreg | Key-Drop.pl Data/czas bana: Około 15 luty 2018r. Nick Moderatora: Nie pamiętam bo to było dawno. Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny): Nie uważam że ban był bezpodstawny wtedy przyznałem się. Ale pod tak długim okresie czasu zrozumiałem swój błąd i chciałbym wrócić na ten serwer. Przepraszam wszystkich dla których sprawiłem problem tym że cheatowałem. Swoje zachowanie poprawię i nie będę używał nielegalnego oprogramowania. ~ Pozdrawiam Tasioreg!
  3. Tasioreg

s6 [Odrzucone][Helper] Tasioreg

Nie strzelałem chyba pomyliłeś mnie z kimś innym.
  4. Tasioreg

s6 [Odrzucone][Helper] Tasioreg

Na ESP? Niezłe żarty zgaduje że powiedział Ci takie cos OSA lub inny koleś który sie na mnie uwziął
  5. Nick na forum: Tasioreg Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Tasioreg SteamID: 76561198386478981 Imię: Piotrek Wiek: 16 Mikrofon: Mam. Mutacja: Mam. Znajomość regulaminu: Znam Znajomość gry: Znajomosc dobra. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie. Coś o sobie: Jestem Piotrek mam 16 lat. Mieszkam w województwie warmińsko mazurskim. Moimi hobby jest straż pożarna i longboard. Aktualnie jestem w młodzieżowej drużynie pożarniczej (MDP). Jak jest ciepło lubie pojeździc na desce. Dlaczego Ty: Chciałbym sprawdzic sie w tej robli oraz licze że każdy zasługuje na szanse.
  6. Nick na forum: Tasioreg Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Tasioreg SteamID: 76561198386478981 Imię: Piotrek Wiek: 16 Mikrofon: Mam. Mutacja: Mam. Znajomość regulaminu: Znam Znajomość gry: Znajomosc dobra. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie. Coś o sobie: Jestem Piotrek mam 16 lat. Mieszkam w województwie warmińsko mazurskim. Moimi hobby jest straż pożarna i longboard. Aktualnie jestem w młodzieżowej drużynie pożarniczej (MDP). Jak jest ciepło lubie pojeździc na desce. Dlaczego Ty: Chciałbym sprawdzic sie w tej robli oraz licze że każdy zasługuje na szanse.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...