Jump to content

Szyszak87

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Szyszak87

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Szyszak87

itemv2 Connection failed V2

Jasne bede kombinował tak i próbował. Bardzo dziękuje ci za poświęcony czas Do zamknięcia
  2. Szyszak87

Niestety nie mam takiej możliwości
  3. Szyszak87

Na S11 zatrzymuje się na Downloading structure data i można czekać w nieskończoność i się nie rusza w ogóle. Więc prawdopodobnie jest to win a mojej karty wifi bo mam z nią małe problemy Na komputerze w speed test mam 18 Mb/s pobieranie 9.5mb/s wysyłanie. Gdzie na telefonie jest 110 mb/s pobierania i 10 mb/s wysyłania Dziękuję za pomoc
  4. Szyszak87

Tak wygląda konsola. Za każdym razem tak samo.
  5. Szyszak87

Tak dokładnie korzystam ze steamowego hurta
  6. Szyszak87

Próbowałem poprzez konsolę wpisując IP, jak i poprzez Join Serwer. w obu przypadkach po załadowaniu się wszystkiego występuje ten błąd.
  7. Witam miałem ochotę sobie zagrać na V2 ale podczas gdy próbuję dołączyć na serwer dostaję informację connection failed. Próbowałem zrobić reinstal HW wyłączyłem wszystkie zapory, antywirusa itd nie mam pomysłu co może być przyczyną. Połaczenie z internetem jest Rust czy V1 działa bez problemu problem występuje jedynie gdy próbuję się połączyć na jaki kolwiek serwer V2
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...