Jump to content

Sumek

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

About Sumek

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    Sumek
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    500h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nazwa: DFL Właściciel: bakuu Zastępca: Sumek
  2. Sumek

Rekrutacja do ekipy [DFL]

Witam ogłaszam, rekrutację do DFL, szukam 6-7 ogarniętych osób. Nie chcę robić ,,zlepki'' randomowych osób jak to pewna ekipa na S1 bo wiem, że to nie wypali. ➜ 15+ (żeby nie piszczeć) ➜ 1200 h ➜ obowiązkowo ts3 ➜ Czas na grę i co najważniejsze chęc żeby to nie była gra na siłę Oferujemy: ➜ serwer ts3 ➜ miłą atmosferę Kontakt: dsc: Sumek#9113 bakuu#5407 steam: https://steamcommunity.com/id/d235d pozdrawiam, Sumek
  3. Sumek

s8 [Odrzucone][Helper] Sumek

Masz rację nie udzielam się ponieważ na czacie 80% to wyzwiska dlatego napisalem podanie na helpera
  4. Nick na forum: Sumek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Sumek hw69.pl SteamID: 76561199005457721 Klan/Ekipa w jakiej grasz: EXC Imię: Oliwier Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Dobra Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zależy od dnia ale zazwyczaj jestem ciągle dostępny Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Mam na imię Oliwier pochodzę z Pomorza. Jestem bardzo otwartą osobą na nowe znajomości. Interesuje się koszykówką i grami komputerowmi Dlaczego Ty: Ponieważ jestem miłą i bezstronną osobą, która nie ma problemu z nawiązaniem nowych kontaktów, jestem zawsze chętny do pomocy nigdy nie pełniłem takiej funkcji ale dzięki mojemu długiemu stażu w grze hurtworld, jestem przekonany ze sobie poradzę na stanowisku helpera .
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...