Jump to content

Stulejarz

User
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Stulejarz

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Zostałem podpuszczany przez MODERATORA o nazwie JONT matheo0192 podpuszczał mnie żebym robił multi konta fakt przyznaję się do multi kont pozatym wpierał mi że mam cheaty do hurtworlda
  2. Twój Nick: Shy hw69.pl Id konta: 76561198852034120 Data/czas bana: Dostalem go w sobote w godzinach popołudniowych Nick Moderatora: Nie pamiętam nazwy Powód bana: Za spamowałem na czacie Uzasadnienie: Ban niestety został nadany słusznie, przyznaje się! Lecz wydaje nam się że każdy powinien dostać drugą szanse, gram w pięcio osobowej ekipie , chcę się bawić... Chciałbym przeprosić osoby, które pod wpływem emocji lekko mogły się poczuć urażone Pokazuje pokorę, to był mój pierwszy taki wybryk i ostatni więc bardzo proszę o wyrozumiałość i drugą szanse
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...