Jump to content

Spizgany_TM

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Spizgany_TM

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Juz to zrobiłem mam 1600 kupiłem 2 razy 800 Brakuje mi 400 do vipa
  2. Okej dziękuje ale mam te 800monet doładowac
  3. Halo prosze o pomoc popełniłem błąd chciałem kupic 2000monet ale zamiast 2000 kupilem 800 za 10zł i da sie jakos zrobic ze odzyskam te 10 zł bo chciałbym se kupic vipa na s12.
  4. Nick na forum: Spizgany_TM Nick w grze pod jakim grałeś u nas: Spizgany_TM SteamID: 76561198984556640 Klan/Ekipa w jakiej grasz: PLAN Imię:Kacper Wiek:15 za 4 mies 16 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Teraz zaczyna się rok szkolny więc 4/5h a w weekendy 8/10 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem tej funkcji Coś o sobie: Mam na imię Kacper pochodzę z małego miasteczka. Interesuje się piłką nożną gram w Zespole Kowalak Kowale Oleckie.Zaczełem grac w Hurtworlda 4/5miesięcy temu i od tamtej pory ta gra jest moim numerem 1 Dlaczego Ty: Na serwerze dzieje się źle gracze wyzywają się pomiędzy sobą chciałbym coś z tym zmienić.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...