Jump to content

Spizgany_TM

User
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Spizgany_TM

 • Rank
  Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spizgany_TM

  Rejestracja Clanu

  Witam chciałbym zarejstrowac clan: DPD Założyciel: MlodyWariat Członkowie Ekkopompa ImNoob Agrafka
 2. Spizgany_TM

  s12 [Odrzucone][Helper] Spizgany_TM

  Juz poprawiam
 3. Nick na forum: Spizgany_TM Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: MlodyWariat SteamID: 76541198984556640 Klan/Ekipa w jakiej grasz: 997 Imię: Kacper Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 90% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4/5h zależy też od tego ile mam lekcji . Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Witam jestem Kacper.Zawsze dotrzymuje słowa . Chodzę do 1klasy technikum kształcę się na mechanika samochodów. Także gram w piłkę nożną mam tam kilka osiągnięć z drużyną. Lubię trochę po imprezować z kolegami w weekendy ale codziennie gram Hurtwordla 4/5 h Dlaczego Ty: Chciałbym zostać helperem ponieważ lubię pomagać graczom, na czacie czasami są wyzwiska a helpera Pemowera też czasami nie ma więc przydała by mu się pomoc. Ogarniam grę i jak napisałem wyżej jestem aktywny w tygodniu.
 4. Juz to zrobiłem mam 1600 kupiłem 2 razy 800 Brakuje mi 400 do vipa
 5. Okej dziękuje ale mam te 800monet doładowac
 6. Halo prosze o pomoc popełniłem błąd chciałem kupic 2000monet ale zamiast 2000 kupilem 800 za 10zł i da sie jakos zrobic ze odzyskam te 10 zł bo chciałbym se kupic vipa na s12.
 7. Nick na forum: Spizgany_TM Nick w grze pod jakim grałeś u nas: Spizgany_TM SteamID: 76561198984556640 Klan/Ekipa w jakiej grasz: PLAN Imię:Kacper Wiek:15 za 4 mies 16 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Teraz zaczyna się rok szkolny więc 4/5h a w weekendy 8/10 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem tej funkcji Coś o sobie: Mam na imię Kacper pochodzę z małego miasteczka. Interesuje się piłką nożną gram w Zespole Kowalak Kowale Oleckie.Zaczełem grac w Hurtworlda 4/5miesięcy temu i od tamtej pory ta gra jest moim numerem 1 Dlaczego Ty: Na serwerze dzieje się źle gracze wyzywają się pomiędzy sobą chciałbym coś z tym zmienić.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...