Skocz do zawartości

Spejson93

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnia wizyta

• Time Online

23d 29m 17s

Reputacja

1 Neutralny

O Spejson93

• Tytuł
    Nowy
  • Urodziny 02.12.1993

Hurtworld

• Nick w grze
    Spejson
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    350+

Kontakt

• Email
    serlans1993@gmail.com

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
  1. Spejson93

Zbieram Ekipe

Witam serdecznie. Po długiej przerwie powracam do gry w hurtworld i zbieram ekipę do gry na tym serwerze chetnych proszę o zgłaszanie się
  2. Spejson93

s8 [Odrzucone][Helper] Kamixs

Gdybyś jeszcze popracował nad językiem i słowami wypowiadanymi na serwerze to bym był na tak
  3. Nick na forum: ZeusSpejson Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Spejson Imię: Kamil Wiek: 24 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Zapoznany na jakieś 80% Znajomość gry: Bardzo duża Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 10-12h/dzień Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak na serwerach plhw Coś o sobie: Mam na imię Kamil. Mam 24 lata, obecnie zamieszkuję na terenie Irlandii. Interesuje się informatyką, programistyką oraz edytorem graficznym. W przeszłości zajmowałem sie projektowaniem stron internetowych oraz stawianiem serwerów na różnych mniejszych grach(bardziej forma pomocy). Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, oczywiście bezstronną. Myślę że jestem w stanie pomóc w każdej sytuacji graczom początkującym jak i również tych dłużej stażem. Obecnie pracuje w domu przy komputerze i większość osób może potwierdzić że jestem dostępny na TeamSpeaku od godzin porannych czyt 10-11 do godzin późno nocnych 3-4 a czasami nawet do porannych, więc kontakt ze mną jest również dość mocno ułatwiony. Dlaczego ty: Jestem w stanie poświęcić się całym sercem na jednym serwerze. Chciałbym w końcu zrobić coś pożytecznego nie tylko dla siebie ale również dla innych. Najważniejsze jest odpowiednie podejście, są osoby które potrzebują więcej czasu i więcej zrozumienia więc również im trzeba poświecić ten czas. Na s6 przebywam od 2-3 dni i jeszcze nie spotkałem się z helperem, a ilość wulgaryzmów jest straszna i aż patrzeć czasami na to nie można. Może i krótki staż ale tylko i wyłącznie dlatego że przeniosłem się z całą ekipą z innego serwera. Ale ciężko było znaleźć jakieś zastrzeżenia co do mnie
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK