Jump to content

Sir_LisU

User
  • Content Count

8
  • Last visited

• Days Won

1

Sir_LisU last won the day on April 26 2019

Sir_LisU had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralny

About Sir_LisU

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick na forum: Sir_LisU Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ✫Sir_LisU✫ SteamID: 76561198167687420 Imię: Konrad Wiek: 20 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Posiadam Znajomość regulaminu: Znam dobrze Znajomość gry: Jestem graczem Hurta od dłuższego czasu łącznie na oficialu i nonsteam ponad 1,7k+ godzin około. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu (szkolnym) około 3-5h w czasie wolnym jak nie mam żadnych planów to około 8-10 albo i więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie e , chciałbym spróbować swoich sił jako helper Coś o sobie: Jestem uczniem technikum kierunek IT, ponadto jestem kulturalnym, kreatywnym, charyzmatycznym, komunikatywnym i etc chłopakiem. Mam wiele pasji, zainteresowań, a jedną z nich jest miłość do grania w gry mp. Lubie poznawać nowe osoby w grach i nie tylko staram się być osoba towarzyską ale też nie taką która udaje kogoś kim nie jest, cenię sobie szczerość i bycie sobą. Dlaczego Ty: Jestem osobą kulturalną, dojrzałą, odpowiedzialny oraz poświęcam dziennie sporo aktywnego czasu na serwerze. Zgóry dziękuję za rozpatrzenia mojego podania i czekam na rezultaty ~Sir_LisU
  2. Właśnie oto chodzi staram się ze swoja ekipą odbudować ludzi na tym serwie staramy się ich tam zatrzymać i jak wiele osób pisało że chcieliby grać tutaj ale nie mają tyle czasu żeby w 7 dni - zdobyć itemy - zbudować bazy - rajdować
  3. Nick na forum: Sir_LisU Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ✫Sir_LisU✫ SteamID: 76561198167687420 Imię: Konrad Wiek: 20 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Posiadam Znajomość regulaminu: Znam dobrze Znajomość gry: Jestem zaawansowanym graczem łączny czas gry około 1600h Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Jestem nadal uczniem nie ma co ukrywać w tygodniu (szkolnym) około 3-5h w czasie wolnym jak nie mam żadnych planów to około 8-10 albo i więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie e , postanowiłem w końcu coś podziałać jako pełnomocny helper, ponieważ staram się zawsze pomóc komuś w grze jak ma jakieś pytania. Coś o sobie: Jestem uczniem technikum kierunek IT, wychodzę z założenia, że kulturka musi być podczas gry i nie tylko. Lubię grać w gry bo jak to ktoś mądry powiedział "Gry łączą a nie dzielą" również jestem osobą towarzyską łapiącą kontakty z ludźmi w grach, na ts3 oraz w raellife. W sumie więcej mogę opisać o sobie PW lub na ts3. Dlaczego Ty: Myślę, że to co napisałem wyżej mówi samo za siebie nie chcę zamulać pisząc więcej. Z góry dziękuję za rozpatrzenia mojego podania i czekam na rezultaty ~Sir_LisU
  4. Witam. Jestem jednym z graczy serwera s2, przychodzę tutaj z propozycją przedłużenia wipe z 7 dni na miesiąc, albo chociaż na 2 tygodnie. Chodzi o to, że wipe jest dla nie których osób za krótki na rozbudowanie się i na osiągniecie czegoś. Po rozmowach z graczami tego serwera, którzy chcieliby pograć dłużej muszą po chwili zaczynać od nowa.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...