Jump to content

SeNtEs

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About SeNtEs

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick na forum: SeNtEs Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: SeNtEs SteamID: 76561199034246121 Klan/Ekipa w jakiej grasz: HEHE Imię: Bartek Wiek: 21 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: Do nauczenia Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-4h dziennie może więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Helper na serwerowni PolskiHurtworld,moderator,admin w Minecraft Coś o sobie: Cześć mam na imię Bartek.W hurta gram od okolo 3 Lat,na różnych serwerowniach.Wieku nie muszę podawać bo jest powyżej :).Bylem moderatorem oraz adminem nie tylko w hurtcie.Interesuje sie muzyką,grami.Kultura osobista oraz ortografia na wysokim poziomie :).Lubię pomagać graczom oraz ich karać co jest zrozumiałe Ostatnimi czasy jest coraz większa patologia na serwerze wiec miedzy innymi dlatego chce byc helperem Dlaczego Ty: Ze względu na wiek oraz kulture osobistą,posiadam doświadczenie oraz jestem zaangażowany
  2. SeNtEs

s8 [Odrzucone]Helper s8

Nick na forum: SeNtEs Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: SeNtEs SteamID: 76561199034246121 Klan/Ekipa w jakiej grasz: HEHE Imię: Bartek Wiek: 21 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: Do nauczenia Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-4h dziennie może więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Helper na serwerowni PolskiHurtworld,moderator,admin w Minecraft Coś o sobie: Cześć mam na imię Bartek.W hurta gram od okolo 3 Lat,na różnych serwerowniach.Wieku nie muszę podawać bo jest powyżej :).Bylem moderatorem oraz adminem nie tylko w hurtcie.Interesuje sie muzyką,grami.Kultura osobista oraz ortografia na wysokim poziomie :).Lubię pomagać graczom oraz ich karać co jest zrozumiałe Ostatnimi czasy jest coraz większa patologia na serwerze wiec miedzy innymi dlatego chce byc helperem Dlaczego Ty: Ze względu na wiek oraz kulture osobistą,posiadam doświadczenie oraz jestem zaangażowany
  3. Nick na forum: SeNtEs Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: SeNtEs SteamID: 76561199034246121 Klan/Ekipa w jakiej grasz: HEHE Imię: Bartek Wiek: 21 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: Do nauczenia Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-4h dziennie może więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Helper na serwerowni PolskiHurtworld,moderator,admin w Minecraft Coś o sobie: Cześć mam na imię Bartek.W hurta gram od okolo 3 Lat,na różnych serwerowniach.Wieku nie muszę podawać bo jest powyżej :).Bylem moderatorem oraz adminem nie tylko w hurtcie.Interesuje sie muzyką,grami.Kultura osobista oraz ortografia na wysokim poziomie :).Lubię pomagać graczom oraz ich karać co jest zrozumiałe Dlaczego Ty: Ze względu na wiek oraz kulture osobistą,posiadam doświadczenie oraz jestem zaangażowany
  4. Nick na forum: SeNtEs Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: SeNtEs hw69.pl SteamID: 76561198202145006 Imię: Bartek Wiek: 20 Mikrofon: Trust Starzz Posiadam! Mutacja: Oczywiście Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 9/10 :D Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Kilka Godzin dziennie średnio 4h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak,byłem helperem na serwerowni polskihurtworld.eu.Oraz posiadam doświadczenie z serwerów minecraft :) Moderator/Admin Coś o sobie: Cześć,jestem Bartek mam 20 lat :D.Interesuje się muzyka,grami oraz IT.Mieszkam w Łódzkim.Przykładam się do pracy którą mi powierzono,oraz staram sie wykonywać ja zgodnie z zasadami oraz regulaminem jeśli chodzi o moderowanie :D.W hurtworlda na steam mam 133 godziny ale kiedy około 2 lata temu grałem dużo.Niestety nie mam dowodów ponieważ nie musiałem używać steam do odpalenia hurtworlda :D.Nigdy hurtworlda na steam nie kupowałem ponieważ nigdy nie był mi potrzebny :D.Prowadzę swój kanał na youtube na którym mam aktualnie 3.9k wyswietle i 102 suby :D Tez pojawił sie 1 live z tego serwera :D.Ortografia oraz kultura opanowana w 100% :D. Live pojawi się po przetworzeniu przez youtube :D Oczywiście jeśli chodzi o forum bede codziennie go odwiedzał :D Dlaczego Ty: Ponieważ angażuje się w to co robię! Dbam o przestrzeganie regulaminu oraz zasad panujących na serwerze ! Mam nadzieję że podołam wyzwaniom jakie spotkają mnie na tym serwerze :D
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...