Skocz do zawartości

[s2 x1 vanilla] Skrzynki na Hangarach


Rekomendowane odpowiedzi

  • !Dark! zmienił(a) tytuł na [s2 x1 vanilla] Skrzynki na Hangarach
  • !Dark! promuje ten temat
  • Właściciel

W ciągu kilku dni planowana jest podmiana mapy na taką z odbugowaną kulą, statkiem i kilkoma innymi miejscami. Wtedy przyjrzymy się jeszcze raz tym skrzynkom. Drop nie był zmieniany, więc powinien 1:1 odpowiadać klasycznemu, a problem ze skrzynkami może polegać na tym, że zalegają w trudno dostępnych miejscach w które nikt nie zagląda, a łączna maksymalna ilość skrzynek na mapie jest ciągle stała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Mapa na s2 jest już podmieniona na poprawioną, ułatwiony został również dostęp do trudno dostępnych skrzynek przez co powinno się wydawać że jest ich więcej. Meteor też powinien na dniach się pojawić. Po zapoznaniu się z aktualnym respem skrzynek można by tutaj też uzgodnić loot z meteora. Wstępnie jest on taki jak był kiedyś na s2, gdy meteor spadał co 3 godziny. Meteor planowany jest wstępnie raz dziennie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
  • Dodaj nową pozycję...