Jump to content

rymuz2278355

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About rymuz2278355

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Jano
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3000h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Przeciez na s1 nie ma szybkiego przepalania a to tam rozlozylem po calej skrzynce chyba mnie zle zrozumiales napisalem ze gralem na serwerach x5 na ktorych bylo nie chodzilo mi o wasze serwery a grajac na hw69 zapomnialem ze trzeba zostawic miejsce
  2. Witam Twój Nick: 『╰☆╮』Jano #Rekru on hw69.pl Id konta: 76561198433658083 Data/czas bana: 2019-08-11 okolo godziny 20 : 40 nie wiem dokladnie Nick Moderatora: Nie znam wydaje mi sie z tego co wiem na ts3 ze to byl ban od admina lub automatycznie Powód bana: Lagowanie serwera Uzasadnienie: Witam dostalem dzis bana nick (Jano) okolo godziny 20 30 lecz nie wiedzialem za co otrzymalem tego bana gdy wszedlem na na wasz oficjalny ts3 dostalem informacje ze to za lagowanie serwera i na pomocy osoba mnie spytala czy przepalem zelazo i wtedy przypomnialem sobie ze 4 5 godzin wczesniej do szkrzynki wsadzilem zelazo i rozlorzylem po calej skrzynce zapomnialem ze trzeba zostawic pare miejsc zeby zelazo sie miescilo bo zawsze gralem na x5 gdzie bylo szybkie przepalanie i zapomnialem ,wypadalo wtedy sporo skrzynek ktore zebralem i zrobilem miesjce zeby sie normalnie przepalala reszta z gory bardzo dziekuje W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach : zrobilem reklame serwera nie mam zabardzo kanalu ale postralem sie zeby reklama wygladala przyzwoicie tutaj link ,bardzo prosil bym o tego unbana chcial bym zagrac tego wipe jeszcze zrobilem tez grafike hw69 do moze nie jest najlepsze ale mysle ze na baner na profilowym jest dobra napisalem tez do paru osob zeby wbijaly na serwer
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...