Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Rumcajs #Plebania

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

• Time Online

7d 6h 57m 33s

Reputacja

1 Neutralny

O Rumcajs #Plebania

• Ranga
    Początkujący
  1. s1 [Odrzucone][Helper] Rumcajs #Plebania

Ok
  2. Nick na forum: Rumcajs #Plebania Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Rumcajs #Plebania SteamID: 76561198097658710 Imię: Sebastian Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Po mutacji Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6-10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem taką funkcję na s5 Coś o sobie: Cześć nazywam się Sebastian chodzę do technikum samochodowego. Interesuje się motoryzacją i komputerami (naprawa,składanie,ogółem) W wolnym czasie gram ze starą ekipą w Hurta Dlaczego Ty: Dlatego iż posiadam czas na granie w HW, pełniłem funkcję helpera, nigdy nie było skarg na mnie, chęć pomagania graczom i nadzorowanie czatu
  3. Proponuje dodać plugin na pominięcie nocy (głosowanie)
  4. s5 Ruletka

Jestem za ! I proponowałem to kiedyś
  5. s5 Helperzy na s5

hahahahah kary nie kłam jakoś jestem cały dzień na serwie i same burdy są zero kar taki z ciebie helper ? wbij przynajmniej na serwer choć raz Helper powinien być na serwerze i pilnować czat ....
  6. s5 Helperzy na s5

Witam, mam pytanie gdzie są helperzy na s5 ? gram od dwóch dni po 9 godzin dziennie i jeszcze żadnego nie widziałem .... Widziałem ich podania jak piszą że będą poświęcali 7 godzin dziennie, ciekawe .... możne weźmiecie się za to i zrobicie rekrutację Pozdrawiam były helper s7 Rumcajs
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK