Jump to content

Rozwal3Was

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Rozwal3Was

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    Rozwal3Was
  • Czas gry
    100h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Ja bardzo rozumiem, że kupujesz, żeby mieć lepiej, no ale bez sens bo to podchodzi pod P2W, więc.... Ja wprowadziłem ten post, tylko na STARTY WIPE"ów, żeby chociaż ta równość występowała na początku gry, a nie, że wchodzisz na serwer i gościu sobie bierze z automatu /kit vip + i ma wszystko, i sobie rozwala każdego, bo on kupił i ma wyższość.
  2. Yyyyyy w 30 może nie, ale sam fakt, że to kurw* zdobędziesz a nie, że sobie wpiszesz /kit vip+ albo /roll i masz od samego startu to, no japierdziele, czy na prawdę nikt tego nie rozumie czy co...
  3. Blokowanie broni w sumie było by bardzo zbędne, no ale rolle i koty w pierwszy dzień niech zablokują. Dlaczego chociaż pierwszego dnia nie mogło by się na równo po rywalizować z innymi? Hmmm Albo pierwszego dnia rolla ograniczyć do jednej lub 1,5h. A kity przez pierwszy dzień wg moim zdaniem powinno być z automatu zablokowane, wiem, ludzie kupuja i chcą mieć jakieś korzyści z tego, ale do także podchodzi pod p2w, nie kupisz nie wygrasz xdd
  4. Ale nie lepiej, żeby ktoś na prawdę zaczynał na równi?? Ktoś ma lepsze, a ktoś ma gorsze szczęście, bo to jest trochu śmieszne, że pierwszy dzień WIPE a typki sobie już z AWM, shutgunem i AR15 latają i każdego zabijają, bo mieli większe szczęście i grają w większej ekipe .... Niech Administracja też zwróci uwagę na graczy, którzy grają w mniejszych ekipach a nawet solo. Brakuje dobrych polskich serwerów pl, próbuję coś dawać pomysły od strony gracza, bo polubiłem ten serwerek, ale jest parę błędów, które gracze widzą, a administracja tego nie widzi.
  5. Witam. Wychodzę z propozycją, aby na serwerze s11 i s12, lub i nawet na wszystkich wprowadzić takie coś, że w dzień WIPE przykładowo do godziny 22:00 lub do 24:00 nie można używać /roll i kit vip, bo to jest przesadzone, bo albo masz szczęście i na start z trzema kolegami zrzucisz się na 1 AR15 albo na AWM i dupa... Jak tu grać. Niech każdy zacznie równo przez pierwszy dzień, a nie że P2W albo bardzo duży fart na /roll 😜
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...