Skocz do zawartości

Riniteox

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnia wizyta

• Time Online

8h 2m 2s

Reputacja

0 Neutralny

O Riniteox

• Tytuł
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Riniteox
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2 tygodnie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
  1. Riniteox

itemv2 Propozycje zmian na serwerach Item V2

Może dlatego ze po paru godzinach niema co robić Zdobycie jakiegokolwiek pojazdu było czym zajmującym a nie po prostu wyfarmić wymagane itemki i zamówić samego łażenie nie było przypadkiem tak (oczywiście mogę się mylić) ze na hangarach były kontenery do których najpierw musiałeś się dostać a później dopiero dropiłeś ? No oczywiście ze fajnie by było jak by się ludzie wypowiedzieli co o tym myślą Jak dla mnie po prostu ItemV2 jest lepszą wersją pod względem wydajności
  2. Mam propozycję odnośnie aktualnie wyłączonego/nieistniejącego servera 9 który był planowany jako ItemV2 Ogólnie odnoszę wrażenie że ta wersja gry pozwala na znacznie więcej tylko brakuje niektórych aspektów Hurtworld (z 0.3.8.9) Ale chyba najbardziej fajną rzeczą w grze są hangary a jak dotąd na serverach ItemV2 (np.s7 )występuje zamiennik w postaci eventów oraz możliwości zamówienia sobie pojazdu przez co gra po czasie staje się nużąca. Jeżeli była by możliwość włączenia klasycznych hangarów oraz usunięciu niektórych komend (np. /warp [chodzi mi o teleportowanie się wszędzie zamiast normalniej eksploracji,ewentualnie jakieś event warp co jakiś czas],/kit [za duża ilość możliwości użycia komendy np./kit food/jedzenie w nieskończoność] Dobra może wystarczy tego na razie może ktoś inny ma również jakieś pomysły
  3. Riniteox

itemv2 [Rozwiązane]Server 9 Item v2?

zdaje mi się ze jednak istnieje tylko jest na v0.3..8.9 ponieważ mój brat wszedł na niego ale to może dlatego ze posiada wersje steam a tak z innej beczki jeżeli by kiedyś powrócił s9 Itemv2 była by taka opcja żeby zamiast eventów były normalne hangary?
  4. Czy serwer 9 nie miał być na ItemV2 po wejściu na serwer pisze ze niby tak
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK